Recent content by Εσιντ

1. Ε

Ποιο βιβλίο διαβάζεις τώρα;

ξεκινησα το "Εγω και αυτος΄του αλμπετο μοραβια εκδοσεις ζαχαροπουλος δεν ξερω αν θα το συνεχισω ομως γιατι δεν με ενθουσιασαν οι πρωτες σελιδες θα δουμε
  2. Ε

Μαρία Ιορδανίδου: "Λωξάντρα"

πολυ σωστα οσα γραφτηκαν και καποια ομορφα αυτο που αν δεν κανω λαθος δεν αναφερθηκε ειναι οτι προκειται για την πιστοτερη τηλεοπτικη μεταφορα,προσοχη,οχι την καλυτερη ,αλλα την πιστοτερη,ο χρηστος δοξαρας που εφυγε προσφατα εμεινε πιστος στο βιβλιο,κατι σπανιοα
  3. Ε

Η αίθουσα του θρόνου / Τάσος Αθανασιάδης

πραγματι προκειται για μια απο τις πιο καλες τηλεοπτικες μεταφορες ,για μενα η καλυυερη ηταν η "μεθυμσενη πολιτεια",αλλα εδω προκειται μια πολυ καλη τηλεοπτικη παραγωγη με αξιολογους ηθοποιους οπως ειπωθηκε πολυ σωστα για νικο ριζο αν δεν κανω λαθος ηταν η τελευταια του τηλεοπτικη εμφανιση
  4. Ε

To Goodreads Challenge, και ο λόγος που (μάλλον) δεν θα το ξανακάνω!

εγω τωρα ειδαγιαυτο ειναι κατι που τοφορουμ οριζει; δεν εννοω τον αριθμο αλλα το τσαλενζ γενικα εμενα δεν μαρεσει οπως το ακουω,μου θυμιζει αυτους που βαζουν στοχο να καθαριζουν πολλες γυναικες
  5. Ε

Καλωσορισμα

καλως ηρθες δωστα ολα και ας ειναι και μπιρμπιτσολια
  6. Ε

Υπαρξιακές, αναπάντητες και παντός είδους απορίες

καθολου απλοικος δεν ειναι αντιθετα πολυ ψαγμενος με μια υπεροχη βραδυα σεξ δεν θελεις τιποτε αλλο εστω για τις επομενες 9 ωρες
  7. Ε

Το θαυμαστό ταξίδι του Νιλς Χόλκερσον! ( Σέλμα Λάγκερλεφ)

ειχα δει μονο την σειρα αλλα παντα ηθελα να διαβασω και βιβλιο,ελπζω μεσα στην χρονια
  8. Ε

Χαίρομαι που σας βρήκα!

ζητησε το και θα σου δωθει
  9. Ε

To καλύτερο και το χειρότερο που διάβασα μέσα στο 2016!

εμενα δεν ηταν πολυ δυνατη αυτη η χρονια αναγνωστικα ομως στα χειροτερα θα βαλω το "100 χρονια μοναξια" ηταν η τριτη προσπαθεια που εκανα να το διαβασω και δεν τα καταφερα και να ξαναπω οτι ο μαρκες ειναι απο τουςαγπημενους μ συγγραφεις για το καλυτερο θα επανελθω ,να το σκεφτω
  10. Ε

Ποια είναι η γνώμη σας για το βιβλίο "Ο Μέγας Ανατολικός" του Ανδρέα Εμπειρίκου ;

δεν το διαβασες προσεκτικα πορνογαφια ειπα ειναι και λογοτεχνεια ,μπορουν να ισχυουν και τα 2 ταυτοχρονα οπως εδω εν προκειμενο και οχι πορνογραφημα
  11. Ε

Καλησπέρα από το νέο μέλος Μαρια Π.

καλως ορισες παιδι μ και απο μενα
  12. Ε

Γιάννης Κοντραφούρης: "Όταν η Marilyn Monroe μένει μόνη της"

η ερωτηση μου ειναι εξης το εργο δεν το ξερω αλλα με κεντρισες να το διαβασω γιατι αναφερεστε σε σωζωμενα εργα ; υπαρχουν και μη; δηλαδη προφανως μιλατε για εργα που δεν ανεβηκαν ποτε;
  13. Ε

Ποια είναι η γνώμη σας για το βιβλίο "Ο Μέγας Ανατολικός" του Ανδρέα Εμπειρίκου ;

νατα ο πιτσος λουκουμας και το μνι λουκουμι εδω εχω να σημεισωσω μονο οτι ειναι σαγως πορνογραφια ,χωρις καμια αμφιβολια περι τουτου; επισης σαφως και προκειται και λογοτεχνεια και οχι για προνογραφημα και αυτο εχει αναλυθει εδω νομιζω επαρκως. τωρα αν το εργο το ειχε γραψι ο τσουτσος...
  14. Ε

Χαίρετε!

καλως ορισες θα προτιμουσα μπαρυ γουαιτ ομως η εστω "Αυτο το καλοκαιρι" δεν πειραζει ομως
  15. Ε

Καλησπέρα σε όλους!

το τυχαιο πολλες φορες εξελισεται σε ωραιο καλως ηρθες