Recent content by Λήθη

  1. Λ

    Παρακούσματα

    Ασημένια με πρόλαβες για το άνευ φόρων χαχαχαχαχα :χαχαχα: :χαχα: :μουάχαχα:
  2. Λ

    Παρακούσματα

    Αντέρωτα είναι το μοναδικό τους κομμάτι που ακούστηκε γιατί είναι το πιο εμπορικό τους. Το σύνολο της δουλειάς τους ξεφεύγει από τα όρια του καλοκαιρινά ραντεβού.
  3. Λ

    Ο Πάουλο Κοέλο στο Βήμα

    Φαίη δεν μου δίνει την εντύπωση πώς κάνει προσηλυτισμό . Στη προσωπική του ζωή όμως έχει ασχοληθεί και έχει ψαχτεί πάρα πολύ με θρησκεία και αυτό φαίνεται και από τα βιβλία του. Δεν θα μιλήσει για κάτι συγκεκριμένο, αλλά στις Βαλκυρίες χρησιμοποιεί πάρα πολύ αποσπάσματα από χριστιανικά βιβλία...
  4. Λ

    Κυνόφιλοι και γατόφιλοι

    Λατρεύω σκυλάκια φυσικά *-* Οι γάτες είναι ανεξάρτητες, ύπουλες και συμφεροντολόγες. Δεν γνωρίζουν αφεντικά μόνο φαγητό. Πιστεύω ότι δεν ταιριάζω με ανθρώπους που είναι καθαρά γατόφιλοι κυρίως όσο αφορά τις συνήθειες τους. Φίλους που έχω πάντως και έχουν γατιά συνέχεια με καινούριες γρατσουνιές...
  5. Λ

    Παρακούσματα

    αχχαχαχα απολαυστικότατο το νήμα ! Γέλασα με όλα τα παρακούσματα ! :χαχαχα: Σαν παιδάκι και γω, τότε θα ήμουν δημοτικό προς γυμνάσιο, είχα μεγάλη αγάπη ( και ακόμα έχω) με ένα ελληνικό ροκ συγκρότημα τις Δυτικές Συνοικίες. Σε ένα από τα όμορφα τραγούδια τους προσπαθούσα να καταλάβω το νόημα...
  6. Λ

    Εμείς γι αλλού κινήσαμε, κι αλλού η ζωή μας πάει

    Γεια σου και από μένα Ασημένια !! :γιούπι: Το να μιλάς πολύ δεν είναι κακό όταν έχεις πράγματα να πεις :))))
  7. Λ

    Για περάστε και από δώ !

    Αχ σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα !! :))) Και γω την βρίσκω ήδη εδώ μέσα ! :χαχα:
  8. Λ

    Χαιρετώ,οοοοοόλη την παρέα....

    Γεια σου , γεια σου !! :γιούπι:
  9. Λ

    Ο Πάουλο Κοέλο στο Βήμα

    Πωλίνα καταλαβαίνω πόσο συμφωνείς μαζί μου γιατί μίλησες με λόγια που θα έλεγα και γω !! Ακριβώς έτσι. Τα ίδια πάθαμε xD
  10. Λ

    Για περάστε και από δώ !

    Σίγουρα σε κερδίζει ! Το έχει πολύ πιστεύω στην πένα ! Θέλω να διαβάσω όλα του τα βιβλία.. :)))
  11. Λ

    Συμπλήρωσε τους στίχους...

    1. λευκό 2. κοιτά 3. προσευχή 4. γαλάζιος 5. άνθη Θα μάθουμε ποτέ όμως την απάντηση ;;; Γιατί βλέπω έχει περάσει πολύς καιρός από την ανάρτηση.. Επίσης το απόσπασμα που δόθηκε είναι έτσι ακριβώς ; Γιατί γενικότερα δεν βγάζω και πολύ νόημα..
  12. Λ

    Για περάστε και από δώ !

    Γεια σου Αριάδνη και σ' ευχαριστώ ! Γεια σου Μονόκερε ! Έχω επηρεαστεί λίγο από τη σχολή μου να μιλάω έτσι για ψυχρά μικροανθρώπινα πράγματα :P Σ'ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και πραγματικά χαίρομαι περισσότερο από το να ήμουν όντως στην Τζαμάικα ! (προτιμώ τις ανέσεις του σπιτιού μου , πού να...
  13. Λ

    Ο Πάουλο Κοέλο στο Βήμα

    Χμ.. διάβασα όλα τα σχόλια σας αλλά δεν συνάντησα πουθενά τις Βαλκυρίες ! Οι Βαλκυρίες, λοιπόν, είναι το πρώτο βιβλίο του Πάουλο που διαβάζω και δεν έχω συγκινηθεί. Από αυτό το βιβλίο μπορώ εύκολα να πω πώς είναι υπερεκτιμημένος. Το συγκεκριμένο βιβλίο, διάβασα, είναι το λιγότερο απολαυστικό...
  14. Λ

    Για περάστε και από δώ !

    Αρποκράτη, Πολυξένη, Φαίη, Κόρτο Μαλτέζε, Ίζι, Άγγελε Κ, Πωλίνα γεια σας και ευχαριστώ για το καλωσόρισμα ! :)))) :γιούπι: Άγγελε Κ ωραίος ο Dan Brown ε ;; Δεν έχω διαβάσει ακόμα το inferno ! Πωλίνα χαίρομαι που σου άρεσε :γιούπι:
  15. Λ

    Από πού το αβατάριό σου;

    Έχουμε το ίδιο background στο wordpress :χαχα: Μπράβοοο, κάνεις πολύ καλή δουλειά και σε μουσικές επιλογές αλλά και το φόρουμ είναι τέλειο !
Top