Αναζήτηση: βιβλία του Αύγουστου Κορτώ

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Το βρήκες :)) Και με υπογραφή του συγγραφέα :χεχ: :χεχ: Θα είναι το επόμενο που θα πιάσω.

Αριάδνη

Όμορφο Νιάτο
Καλα οταν το αγοραζα ειπα η ιζι εχει προπορευτει ! Εχω βιβλιο με υπογραφη της μαντας το τελευταιο ελπιζω να ρθει και ο κορτω απο εδω αν και εχει ερθει οπως εχω μαθει!

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Τον έχω βάλει να υπογράψει όλα τα βιβλία του που έχω, κι αυτό τα έχει κάνει τόσο πολύτιμα :)))) :γιούπι: Εκτός απ' τη "Μυθολογία" δηλαδή που ξέχασα να την στείλω στην τελευταία του παρουσίαση για υπογραφή (δεν πήγα η ίδια αυτή τη φορά), γιατί την έχω δίπλα στο κρεβάτι μου και τη διαβάζω πριν τον ύπνο. Πλάκα-πλάκα, το τελευταίο διάστημα έχω διαβάσει 11-12 δικά του. Υποθέτω ότι έχει γίνει ένας απ' τους αγαπημένους μου.

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Όχι όλα, Ραραού. Μου λείπουν τα εξής:

Στοιχειωμένος
Ο Δαιμονιστής
Δεκαέξι
Ανιμάλ

Αριάδνη

Όμορφο Νιάτο
Πες μου πως ησουνα και στον ιανο στην παρουσιαση του βιβλιου , την προσφατη!

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Δεν κατάφερα να πάω Αριάδνη, όμως είχα στείλει εκπρόσωπο με τα βιβλία μου για υπογραφή :))

Στιλλ ιλλ

Κοινωνός
Ιζι βρήκα την Λαιμαργία αν ενδιαφέρεσαι πες το ναι και στο στέλνω στο email σου. :)

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Το έχω Στιλλ μου ευχαριστώ! Ωστόσο διάβασα μερικές σελίδες και δυστυχώς δεν μου άρεσε. :( Εσύ το έχεις διαβάσει;

Στιλλ ιλλ

Κοινωνός
Το ξεκίνησα λίγο χθες και ήταν κάφρικο και υπερβολικό που με έκανε να γελάσω σε αρκετά σημεία. Κάποια στιγμή ίσως να το ολοκληρώσω. Τον Γιό της Τζοκόντα το έχεις διαβάσει?? Σου άρεσε ??

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Α ναι; Ίσως πρέπει να του δώσω μια ευκαιριούλα τότε. Όχι, τον Γιο της Τζοκόντα δεν τον έχω διαβάσει ακόμα.