Αναζητώ: Βιβλία της Αγκάθα Κρίστι από τις εκδόσεις Λυχνάρι (κίτρινο εξώφυλλο)

Γεια σε όλους,
Ψάχνω τέσσερα βιβλία της Αγκάθα Κρίστι από εκδόσεις λυχνάρι τις παλιές όμως, με το κίτρινο εξώφυλλο.
Αν έχει κάποιος κάποια πληροφορία, ας στείλει ένα μήνυμα.

Ευχαριστώ πολύ!
 

Σαώρη

Θεραπεύτρια Μαγικών Πλασμάτων
Ψάχνεις κάποια συγκεκριμένα τέσσερα βιβλία της ή όποια και αν είναι;
Αν είναι για το πρώτο πες μας ακριβώς! ^^
 
Ναι, είναι τα εξής.

1. Κύκνειο Άσμα Μιας Σοπράνο.
2. Υψηλή Τέχνη Το Έγκλημα.
3. Ο Μυστηριώδης Κύριος Κουίν.
4. Το Θλιμμένο Κυπαρίσσι.
 
Το 3ο αν το θες απλά για τη συλλογή σου, οκ. Αν το θες για να το διαβάσεις, δε χάνεις κάτι αν το έχεις αδιάβαστο.
 

Σαώρη

Θεραπεύτρια Μαγικών Πλασμάτων
Αν μένεις Αθήνα, τσέκαρε τα περίπτερα της Ακαδημίας που έχουν παλιά βιβλία, αρκετές φορές φέρνουν τα κίτρινα από τις εκδόσεις λυχνάρι. Κοίτα και στην Ασκληπιού και τη Σόλωνος που έχει πάγκους/μαγαζιά με μεταχειρισμένα και είχε πάρει παλιότερα το μάτι μου. Αν δεν είσαι Αθήνα βέβαια είναι λιγάκι πιο δύσκολο, οπότε αν έχεις και facebook μπορείς να μπεις σε ομάδες με μεταχειρισμένα και να ρωτήσεις και εκεί αν κάποιος έχει κάποιο και το πουλάει. Ιδέες δίνω, γιατί δεν μπορώ να βοηθήσω κάπως αλλιώς.
 
Αυτό θα είναι το επόμενο βήμα.
Έλεγα μήπως τα έχει εδώ κανείς και θέλει να τα πουλήσει.
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! :)
 

Σαώρη

Θεραπεύτρια Μαγικών Πλασμάτων
Ναι δυστυχώς δεν είδα να υπάρχει κάτι, ούτε στα συνήθη άλλα μέρη που ψάχνω όταν θέλω για μεταχειρισμένα.
Ελπίζω να τα βρεις σύντομα και τα 4!
 
Καλημέρα. Πήρα κάποια από αυτά από έναν προμηθευτή στο fb. Μπορεί να τα έχει δίπλα. Αν ενδιαφέρεσαι, πες μου:μιαμ:
 
Καλημέρα. Πήρα κάποια από αυτά από έναν προμηθευτή στο fb. Μπορεί να τα έχει δίπλα. Αν ενδιαφέρεσαι, πες μου:μιαμ:
Καλησπέρα σας.Ενδιαφέρομαι για το " Κύκνειο άσμα μιας σοπράνο ",αν ξέρετε κάποιον που να το έχει διπλό και να το πουλάει.
 
Top