Βιβλία Στίβεν Κίνγκ

Χρήστοςαβ

Όμορφο Νιάτο
Καλησπέρα σε όλους, ψάχνω τα έξης βιβλία από Στίβεν Κίνγκ:

1) Οργή
2) Η μακριά πορεία,
3) Έργα οδοποιίας
4) Ο Αδύνατος
5) Το σκυλί της πολαρόιντ
6) Από μία μπιούικ 8

Εάν κάποιος ενδιαφέρεται να τα πουλήσει ή να τα ανταλλάξει ας επικοινωνήσει μαζί μου!
Ευχαριστώ

Κόρτο Μαλτέζε

Μεγάλος Βεζίρης της Βαγδάτης
Προσωπικό λέσχης
Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω, το μισό φόρουμ αυτά ψάχνει (ή έστω κάποια από αυτά). Καλώς μας ήρθες επ' ευκαιρία :)

Καλικάντζαρος

Δαγεροτύπης
απο συγκεκριμενες εκδοσεις? Γιατι νομιζω την Οργη και τη Μπιουικ τα εχω δει...στο Βεροπουλο! (Αν θυμαμαι καλα εκδοσεις Bell)

Αριάδνη

Όμορφο Νιάτο
Την οργη, δυσευρετη καπου την ειχε δει το ματι μου, μιλαμε για εδώ μεσα καποιος την εδινε και σε καλη τιμη αλλα που και ποτε i dont remember! αχ, ειχα βρει και γω αρκετα από σουπερ-μαρκετ με πολύ καλες τιμες και τοτε ειχα σκιαχτει να τα παρω, το μετανιώνω σφοδρα όπως το κορακι και την λαμψη! ο κινκγ και η μαντα φευγουν κατευθείαν από την δημοσια βιβλιοθηκη, δεν τους προλαβαίνεις μερα! το χαλογουιν η χαλουιν με εβαλε σε τετοια τροχια και αναζητηση και ο τζο νεσμπο που είναι ολιγον πιο σκοτεινος από αυτά που μεχρι τωρα διαβαζα

Last edited:

Ίζι

Κυρά των Σκιών
απο συγκεκριμενες εκδοσεις? Γιατι νομιζω την Οργη και τη Μπιουικ τα εχω δει...στο Βεροπουλο! (Αν θυμαμαι καλα εκδοσεις Bell)
Βρήκες την Οργή στο Βερόπουλο; Μήπως δεν θυμάσαι καλά; Είναι από Κέδρο, όχι από Bell. Αν όντως έχει ξεμείνει κανένα αντίτυπο, πάρτο είτε για τον εαυτό σου είτε για κάποιο από τα μέλη μας που το ψάχνουν.

Καλικάντζαρος

Δαγεροτύπης
θα περασω αυριο να επαληθευσω και θα σας πω!

(εχει προσφορα τα σεσκουλα και κουβερτουλες φλις!!) :ιδέα:

Χρήστοςαβ

Όμορφο Νιάτο
Καλως σας βρήκα! Το φαντάζομαι αλλά είπα να δοκιμάσω την τύχη μου!

Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω, το μισό φόρουμ αυτά ψάχνει (ή έστω κάποια από αυτά). Καλώς μας ήρθες επ' ευκαιρία :)

θα περασω αυριο να επαληθευσω και θα σας πω!

(εχει προσφορα τα σεσκουλα και κουβερτουλες φλις!!) :ιδέα:
για σέσκουλα δεν ενδιαφέρομαι :) , αλλά αν τους έχει μείνει κάνενα αντίτυπο θα σου είμαι υπόχρεος!!!

Last edited by a moderator:

Ατέρμων

Όμορφο Νιάτο
Γεια σου Χρήστο,καλως ήρθες! Και εγώ έψαχνα Οργή,Μακρια Πορεια και Σκυλι της Πολαρόιντ και μεσα σε ενα τρίμηνο τα βρήκα όλα και το σημαντικότερο σε πολύ λογικές και προσιτές τιμές, βάλε τις αγγελιες σου, ψαξου σε παλαιοβιβλιοπωλεια και οπως εγραψες και συ με λιγη τυχη θα βρεθουν! Τα βιβλια πάντα καποτε αλλάζουν χέρια!

Χρήστοςαβ

Όμορφο Νιάτο
Γεια σου Χρήστο,καλως ήρθες! Και εγώ έψαχνα Οργή,Μακρια Πορεια και Σκυλι της Πολαρόιντ και μεσα σε ενα τρίμηνο τα βρήκα όλα και το σημαντικότερο σε πολύ λογικές και προσιτές τιμές, βάλε τις αγγελιες σου, ψαξου σε παλαιοβιβλιοπωλεια και οπως εγραψες και συ με λιγη τυχη θα βρεθουν! Τα βιβλια πάντα καποτε αλλάζουν χέρια!
Ευχαριστώ Ατέρμων! Είναι τα τελευταία που μου έχουνε μείνει και είναι δύσκολα αλλά που θα πάει!

Λούνα

Όμορφο Νιάτο
Σε σελίδα των fan του stephen king στο Facebook κάποιος ανέφερε΄ ότι σύμφωνα με έγκυρη πηγή από τις εκδόσεις κέδρος θα επανεκδοθούν μέσα στο 2016 αρκετά εξαντλημένα βιβλία του King όπως ο δρομέας, η μακριά πορεία, αδύνατος κλπ.

Χρήστοςαβ

Όμορφο Νιάτο
Σε σελίδα των fan του stephen king στο Facebook κάποιος ανέφερε΄ ότι σύμφωνα με έγκυρη πηγή από τις εκδόσεις κέδρος θα επανεκδοθούν μέσα στο 2016 αρκετά εξαντλημένα βιβλία του King όπως ο δρομέας, η μακριά πορεία, αδύνατος κλπ.
Καλημέρα, μακάρι αλλά καιρό το ακούω!

ΓιάννηςΜ

Όμορφο Νιάτο
Πριν κανα εξάμηνο σε επικοινωνία μου με τον κέδρο πήρα την απάντηση οτι δεν έχουν πρόθεση να επανεκδώσουν τα βιβλία του King. Αν τώρα άλλαξε κάτι δεν το γνωρίζω. Θα περιμένω όμως να το δω πρώτα. Μακάρι να γίνει.

ΓιάννηςΜ

Όμορφο Νιάτο
Καλησπέρα σε όλους, ψάχνω τα έξης βιβλία από Στίβεν Κίνγκ:

1) Οργή
2) Η μακριά πορεία,
3) Έργα οδοποιίας
4) Ο Αδύνατος
5) Το σκυλί της πολαρόιντ
6) Από μία μπιούικ 8

Εάν κάποιος ενδιαφέρεται να τα πουλήσει ή να τα ανταλλάξει ας επικοινωνήσει μαζί μου!
Ευχαριστώ
Χρήστο κάποτε τα έψαχνα και εγώ. ΥΠΟΜΟΝΗ χρειάζεται και πολύ ψάξιμο. Και μακριά απο αυτούς που θέλουν να βγάλουν ενα μισθό πουλώντας ένα βιβλίο.

Χρήστοςαβ

Όμορφο Νιάτο
Χρήστο κάποτε τα έψαχνα και εγώ. ΥΠΟΜΟΝΗ χρειάζεται και πολύ ψάξιμο. Και μακριά απο αυτούς που θέλουν να βγάλουν ενα μισθό πουλώντας ένα βιβλίο.
Σε ευχαριστώ Γιάννη! Η αλήθεια είναι ότι έχει παραγίνει το κακό με τις τιμές. Τις προάλλες ένας πρότεινε να μου πουλήσει την οργή σχεδόν 200 ευρώ !!!