Γειά σας και απο την Νεφέλη

Status
Κλειστό για αναρτήσεις.
Γειά σας.
Με λένε Νεφέλη(κυκλοφορώ συνήθως σαν misspepper,και αυτό το παραθέτω για όσους με ξέρουν).
Χάρηκα που μπήκα στην παρέα σας!Και η πρώτη καλή εντύπωση που αποκόμησα είναι πως δεν υπάρχουν πουθενά ξένοι χαρακτηρισμοί(π.χ εμοτικονς-φατσούλες).
Ανήκω στους ανθρώπους που τους αρέσει όπου και εφόσον είναι εφικτό να βλέπουν και να χρησιμοποιούν μόνο τα Ελληνικά.
Θα κάνετε μια υπομονή με την ορθογραφία μου :λυγμ: γιατί στιγμές στιγμές νοιώθω πως ξεχνάω και τα βασικά και θα τα λέμε!:)))

Φαροφύλακας

Υποθετικός Σοφέρ
Προσωπικό λέσχης
Νεφέλη, καλωσήρθες στην παρέα μας!
Ελπίζω να σου αρέσει το πρασινάκι μας! :)))

Λορένα

Πολεμίστρια του Φωτός
Νεφελη μου.. καλως ηρθες!

χαιρομαι τοσο πολυ που εισαι και εσυ εδω :γιούπι:

Ω Νεφέλη, καλώς ήρθες κι από μένα, τον Σοφό (τρομάρα μου) και Λογιότατο (δις τρομάρα μου)! Μεγάλη η συζήτηση σχετικά με τη χρήση μόνο ελληνικών λέξεων, με την οποία δεν συμφωνώ απόλυτα αλλά εν πολλοίς την επικροτώ. Θα τα λέμε κι εδώ λοιπόν :) (Και συγγνώμη που ξέχασα να σου απαντήσω στο Π.Μ., καθώς και σε σένα, Φαροφύλακα!)

Παιδιά σας ευχαριστώ όλους σας για το θερμό καλώσορισμα!Αισθάνομαι ήδη πολύ άνετα στο φορουμάκι σας!:γιούπι:

ΥΓ.Αγαπητέ Σοφολογιότατε δεν παρεξηγιέμαι βρε!

Καλή μου διαμονή λοιπόν και πάλι καλώς σας βρήκα!!Μπα παναθεμα σας με συγκινήσατε...:κλαψ:

Ήρθε η Νεφέλη
κι απ' τα μαλλιά της πέταξ' το κουρέλι
αυτό που 'χε μαγέψει τον Κορέλι
κι είχε μπλεχτεί στα πόδια του Μπορέλι
και συννέφιασε.

Ελπίζω να γλιτώσω απ' την οργή του Νεφεληγερέτη με αυτά που γράφω.

Καλως όρισες!

Μα τι ομορφα πραγματάκια μου γράψατε καλέ όσο έλειπα :λυγμ:...Απαράδεκτη που δεν μπήκα νωρίτερα!Θα είμαι περισσότερο συνεπής!Σας ευχαριστώ και πάλι για το καλωσόρισμα!!!:γιούπι:

Last edited:
Status
Κλειστό για αναρτήσεις.