Γεια σας και απο εμενα!!

Status
Κλειστό για αναρτήσεις.
Καλησπερα!!!!!Επεσα τυχαια πανω στο φορουμ σας και μου εκανε μεγαλη εντυπωση!!!!!!!Χαρηκα πολυ για την γνωριμια και ελπιζω να τα λεμε συχνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τυχαια!!!!!Εψαχνα για τον Λουντεμη..... (αληθεια λεω....απο την τετραλογια του Μελιου ειχα βρει πρωτη φορα την λεσχη... :ρ)

Παντως, εαν πρεπει να κρινω απο τα θαυμαστικα, πρεπει να εισαι πολυ εσωστρεφη ατομο...Δυσκολα ενθουσιαζεσαι, ετσι;

Καλά, σοφάκι....τώρα το θυμήθηκες;;; (Θεέ μου, τι άλλο θα ακούσω σήμερα; Αρκετά κουφά άκουσα από τους μαθητές μου, τώρα έχω και σένα; )

Αλλά επειδή δεν σου χαλώ ποτέ το χατίρι...Καλώς όρισες! :)

Χα χα θα μας κουφάνεις τελείως Σόφκι! Άντε, για να μη σου χαλάσουμε το χατήρι, καλώς όρισες βρε!!

χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα σοφκι καλως μας ηρθες εχουμε και μια αλλη σοφκι εδω στη λεσχη και τωρα θα σας μπερδευουμε αλλα εκεινη ειναι πολυ κοινωνικος ανθρωπος,χαρουμενος και φοραει και κοκκινο κραγιον οποτε μαλλον θα σας ξεχωριζουμε ευκολα !!χοχοχοχο:)))):χαχα::χαχαχα::μουάχαχα:

Νομίζω πως έγινε κάποιο μπέρδεμα στο φόρουμ και εμφανίζονται ως νέες ορισμένες παλιές αναρτήσεις. Κικ, και ο δικός σου χαιρετισμός εμφανίστηκε ως νέος, για έλεγξέ το.

Βασικα Φενια δεν εγινε λαθος ειναι μια "πλακιτσα" θα στην εξηγησουν τα παιδια...Καλεεεεεεεεεεε που πηγαν τα θαυμαστικα μου?

Ωωωωωω δεν ειναι δυνατον!!!!Ειναι σαν να κοψατε τα μαλλια του Σαμψων......χααχχαχχχαχ

Λορένα

Πολεμίστρια του Φωτός
καλως ορισες Σοφκι στην παρεα μας :)

Ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα καποια μερα..

Ναι στα καραβακια στην θεσσαλονικη που σε κανουν βολτες στον Θερμαικο...Οταν λες οτι με εχεις ξαναδει τι εννοεις??????????????????

Τελικά μάλλον είμαι humorless, όπως ισχυρίζεται και ο άντρας μου, αλλά... δεν κατάλαβα. Δηλαδή, βάλατε τους εαυτούς σας να εμφανίζονται ως νέα μέλη?? Τι... ποιό είναι το αστείο... ναι, ..είμαι humorless... ουγκ??!!

Status
Κλειστό για αναρτήσεις.