Γεια σας σε όλους

Status
Κλειστό για αναρτήσεις.

Χρυσόστομος

Κοινωνός
Γεια σε όλη την λεσχη. Εδώ και καιρό ήθελα να γινω μελος σε μια τετοια λέσχη ωστε να γνωρισω και να συνομιλησω με άλλους βιβλιόφιλους. Ανακάλυψα τυχαία το σαιτ και χαίρομαι πολύ που γίνομαι μέλος της παρέας σας. Εξερευνησα λίγο το σαιτ και οι πρώτες μου εντυπώσεις είναι αριστες. Καλως σας βρήκα λοιπόν.

Σάσεναχ

Όμορφο Νιάτο
Καλώς ήρθες Χρυσόστομε! Μιας και ήρθες μπορείς να ενημερωθείς και για την πίτα που κόβει η Λέσχη το Σάββατο, σε περίπτωση που σε ενδιαφέρει να γνωρίσεις και κάποιους από τα μέλη από κοντά. Λεπτομέρειες εδώ: http://www.xn--ixauk7au.gr/forum/showthread.php?7832-%CE%A3%CE%AC%CE%B2%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%BF-13-%CE%A6%CE%B5%CE%B2%CF%81%CE%BF%CF%85%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%BF%CF%85-%CE%9A%CE%BF%CF%80%CE%B7%CF%84%CE%B7%CF%80%CE%AF%CF%84%CE%B1-2016-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CF%84%CE%AD%CF%84%CE%BF%CE%B9%CE%BF-%CE%AC%CF%83%CF%84%CF%85

Χρυσόστομος

Κοινωνός
Σας ευχαριστω όλους για το καλωσορισμα. Θα ερχομουν σιγουρα να γνωριστουμε και απο κοντα αλλα πλεον δεν ζω στην Αθηνα. Ειναι 3 χρονια που εχω φυγει και ειμαι στο Ηρακλειο Κρητης. Αν κανονιστει καποια στιγμη κάτι εδώ θα ειμαι σίγουρα παρών.

Kaλως μας ορισες!Τι συναρπαστικο βιβλιο διαβαζεις Χρυσοστομε!θα περιμενω με αγωνια τις εντυπωσεις σου απο αυτο...Καλες περιηγησεις στη λεσχη οπου θα εχεις να δωσεις κι εσυ ομορφα πραγματα!

Χρυσόστομος

Κοινωνός
Kaλως μας ορισες!Τι συναρπαστικο βιβλιο διαβαζεις Χρυσοστομε!θα περιμενω με αγωνια τις εντυπωσεις σου απο αυτο...Καλες περιηγησεις στη λεσχη οπου θα εχεις να δωσεις κι εσυ ομορφα πραγματα!
Καλως σε βρηκα Φαντινα. Τελειωσα το βιβλιο (Ο Γερμανος μουτζαχεντιν) και οι εντυπωσεις μου ειναι άριστες. Ηταν πραγματικά ενα συγκλονιστικο μυθιστορημα. Ευφυεστατο το δεσιμο που κάνει ο συγγραφεας της εποχης των ναζι με τον εμφυλιο της Αλγεριας της δεκαετιας του 90. Συνταρακτικα γεγονοτα καταγραμμενα με τολμηρη και διεισδυτικη γραφη. Αξιοθαυμαστο και το θαρρος του Σανσαλ για αυτα που γραφει ενω ζει ο και ο ίδιος στην Αλγερία. Θα το προτεινα ανεπιφυλακτα.

Status
Κλειστό για αναρτήσεις.