Διάθεση για νέο "διαγωνισμό φωτογραφίας" ;

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Ο τελευταίος διαγωνισμός φωτογραφίας μας έδωσε όμορφες φωτογραφίες με θέμα το βιβλίο καθώς και δύο νικητές που φέρουν εδώ και καιρό τον τιμητικό τίτλο του Ευγενή Δαγεροτύπη.

Αρχικά είπαμε πως ο τίτλος θα έμενε μέχρι το τέλος της χρονιάς αλλά τώρα είπαμε ο τίτλος να περνάει από χέρι σε χέρι, κι από τον παλιό νικητή στον νέο νικητή, σε επόμενο διαγωνισμό, περίπου όπως περνάει η ζώνη του πρωταθλητή από τον ένα... μποξέρ στον επόμενο!
:))))

Άρα οι τίτλοι για την ώρα παραμένουν.

Από εκεί και πέρα, υπάρχει διάθεση για επόμενο διαγωνισμό; Η Ίζι πρότεινε έναν "χειμωνιάτικο" διαγωνισμό φωτογραφίας. Υπάρχει η διάθεση για συμμετοχή;

:)

Πωλίνα

Κοινωνός
Μου άρεσαν παρα πολύ οι φωτογραφίες που τράβηξαν όλα τα παιδιά το καλοκαίρι οπότε δεν βλέπω τον λόγο να μην ενθαρρύνουμε κι έναν νέο χειμωνιάτικο διαγωνισμό! :γιούπι:

Πωλίνα

Κοινωνός
Δεν χρειάζεται να πλησιάσουμε καν το παράθυρο αν πρόκειται για το τζάκι, τη ζεστή σοκολάτα και τις κουβέρτες!:)))
Για τους πιο τολμηρούς ένα σετ σκι δίπλα από ένα βιβλίο θα μ άρεσε πολύ!:))))

Μέσα κι εγώ :))

Βεβαια, η Ιζι που το πρότεινε, ας πάρει μέρος αυτή την φορά, γιατί την προηγούμενη τη σκαπούλαρε :ρ

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Τι λες καλέ που δεν θα πάρω μέρος. Είμαι μέσα εννοείται (γιατί έξω κάνει κρύο) με σκοπό τη νίκη και τον τιμητικό τίτλο :)))) :))))

Πεταλούδα

Θαλασσογέννητη Ελπίδα των Ηλιόμορφων Ονείρων
Προσωπικό λέσχης
Κι εγώ δηλώνω.. εντός για τον διαγωνισμό! :)) ( κι εκτός και επί τα αυτά :ρ )

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Εντάξει, νομίζω πως δεν χρειάζεται κάτι άλλο. Ο ενθουσιασμός είναι έκδηλος. Θα τον προκηρύξουμε σήμερα. :ναι: