Δικές μας βιβλιοφωτογραφίες

Ιωάννα Μος

Κοινωνός
Διατσέντα, τι πανέμορφο πράγμα είναι αυτό;;; Έχω κολλήσει και βλέπω βιντεάκια!!
Υπέροχο και το βιβλίο και το κουτί σου. Δεν πα να σου έβαλαν και κάτω απ' τη βάση...

Ιαβερης

Κοινωνός
Παρωνυμιε, υπεροχο βιβλιο, οτι πρεπει για διαβασμα στην εξοχη☺. Το διαβαζεις αυτη την περιοδο ή το τραβηξες ετσι απλα;

Παρωνύμιος

Όμορφο Νιάτο
Ιαβέρη, έτσι απλά. Το αγόρασα πρόσφατα μεταχειρισμένο και είναι ένα από τα επόμενα που θα διαβάσω :)

Αυτήν την εποχή διαβάζω και πίνω αυτά

Ίζι

Κυρά των Σκιών
"Ιστορία χωρίς Τέλος" και μάλιστα η παλιά έκδοση! Ένα απ' τα καλύτερα βιβλία που υπάρχουν!!! Πολύ όμορφες φωτογραφίες...

Διατσέντα

Λαίδη Βιβλιοδέτρα
Ναι...και πρέπει να γράψω και μερικά λογάκια ακόμα για να κάνει την ανάρτηση...το σκέτο ναι δεν το δέχεται...είναι απ’ τα πρωτόλειά μου όπως και Η Τρικυμία...

Λορένα

Πολεμίστρια του Φωτός
πολυ ομορφα Διασεντα :)

Τα εκανες πολυ ομορφα και θα σου προτεινα να το συνεχισεις να το κανεις :)

Διατσέντα

Λαίδη Βιβλιοδέτρα
Λορένα είμαι σε φάση σύνταξης, αλλά το συνάφι μου διεθνώς δουλεύει και δημιουργεί ως το θάνατο...το ίδιο κι εγώ...έχω πολλά κατά νου...σε επίπεδο πιο χαλαρό και δημιουργικό...εκτός απροόπτου, γιατί δυστυχώς, υπάρχουν και τα δύσκολα που τρέχουν νυχθημερόν...ήθελα μια αναδρομική έκθεση...και μετά χαλαρά και ψυχωμένα μικρές θεματικές...

Last edited:
Είμαι χαρούμενος διότι βρήκα κάποια από τα βιβλία που έψαχνα!!!!

Ειδικά τα Ελιξίρια του Διαβόλου δεν περίμενα να τα βρω....Με βοήθησε πάρα πολύ η Χήθκλιφ!!!

Χήθκλιφ

Όμορφο Νιάτο
Τελειότητα!!!!! Εύχομαι να τα απολαύσεις και να είσαι Πάντα τόσο Τυχερός!!!!! :)))

Last edited: