Δικές μας βιβλιοφωτογραφίες

Αλίκη όλα αυτά τα βιβλία είναι αδιάβαστα;

άλλη μια ωστενικη φωτο/ το αγγελάκι εχει ιδιαιτερη σημασια για μενα καθως μου το'κανε δωρο μια κυρια στο νοσοκομείο Αλεξάνδρας , όταν νοσηλεύονταν με την μητερα μου, δυστυχως δεν είναι σημερα στην ζωη, δεν αντεξε πολύ καιρο μετά, αν και αρρωστη όμως μου εφερε αυτό το αγγελάκι και μου το΄δωσε με πολλές ευχές!

Όχι δεν είναι όλα αδιάβαστα, είναι κάπου τα μισά νομίζω.. τα μέτρησα χθες αλλά δε θυμάμαι τώρα :ρ

Το σκηνικό όπως μερικοι θα καταλάβατε προέρχεται από γνωστό παλαιοβιβλιοπωλείο στο Μοναστηράκι -ασφυκτικά βιβλιογεμάτο.. :σάλια:

Έχουμε την ίδια έκδοση!!!( πολύ ωραία, με πολύ σχολιασμό :)) )
Η αλήθεια είναι ότι δεν την έχω διαβάσει τη συγκεκριμένη έκδοση ακόμα, αλλά φαίνεται όντως τέλεια- στις σημειώσεις συμπεριλαμβάνεται και εναλλακτικό τέλος! :)))

εχετλαιε, πολύ ωραιες οι φωτο και η πρωτη με την κιθαρα και η δευτερη με τα λουλούδια, εκλεπτυσμένα λιτες !
νουρμπανου σαν ωστενικες καρτ-ποσταλ ειναι

Αριάδνη σε ευχαριστώ δεν έχω κάποια πείρα πάνω στη φωτογραφία απλά ήθελα να μοιραστώ το καμάρι μου, την εγκυκλοπαίδεια Ήλιος που τυλίγει ένας μύθος και είναι μεγαλύτερη σε ηλικία και από την μητέρα μου..
Τραβιάτα θα βγάλω και μια την κιθάρα, με ένα βιβλίο δίπλα για να μην είμαι εκτός θέματος :)

Σκέφτηκα ότι θα ταίριαζε ο κυρ Δημήτρης μας με το concept..συγνώμη για την αισθητική των φωτογραφιών, αλλά είμαι ανέπαφος με το αντικείμενο !!!!