Ερωτηματολόγιο για έρευνα σχετικά με την ΛτΒ

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Το μέλος μας Μάτση, φιλόλογος, έχει κάνει κάνει την διατριβή της σε ένα θέμα στο οποίο η Λέσχη του Βιβλίου έχει μια κεντρική θεση.

Η διατριβή έχει σαν τίτλο: "Διαδίκτυο και λογοτεχνία: έρευνα αναγνωστική συμπεριφοράς των χρηστών του διαδικτύου και αξιοποίησή της στη δευτεροβάθμια εκπαίδευση" και βρίσκεται σε εξέλιξη από το 2009.

Τώρα συνεχίζει την σχετική έρευνα κι έχει φτιάξει ένα ερωτηματολόγιο το οποίο μπορούν να συμπληρώσουν όσα μέλη το επιθυμούν.

Εδώ το ερωτηματολόγιο και αφού συμπληρωθεί (σχετικά άμεσα), πρέπει να αποσταλεί σε αυτήν την ηλ. διεύθυνση: egamvrou παπάκι gmail τελεία com

Κόρτο Μαλτέζε

Μεγάλος Βεζίρης της Βαγδάτης
Προσωπικό λέσχης
Το μέλος μας Μάτση, φιλόλογος, έχει κάνει κάνει την διατριβή της σε ένα θέμα στο οποίο η Λέσχη του Βιβλίου έχει μια κεντρική θεση.

Η διατριβή έχει σαν τίτλο: "Διαδίκτυο και λογοτεχνία: έρευνα αναγνωστική συμπεριφοράς των χρηστών του διαδικτύου και αξιοποίησή της στη δευτεροβάθμια εκπαίδευση" και βρίσκεται σε εξέλιξη από το 2009.

Τώρα συνεχίζει την σχετική έρευνα κι έχει φτιάξει ένα ερωτηματολόγιο το οποίο μπορούν να συμπληρώσουν όσα μέλη το επιθυμούν.

Εδώ το ερωτηματολόγιο και αφού συμπληρωθεί (σχετικά άμεσα), πρέπει να αποσταλεί σε αυτήν την ηλ. διεύθυνση: egamvrou παπάκι gmail τελεία com
Με το σχετικά άμεσα εννοείς πριν αλλάξει ο αιώνας;

Μάτση

Όμορφο Νιάτο
:ευχαριστώ:

Ευχαριστώ τον Φαροφύλακα για την ανάρτηση του ερωτηματολογίου και ευχαριστώ αυτούς που το συμπλήρωσαν ήδη...
το σχετικά άμεσα δεν σκοπεύει να σας πιέσει. Απλώς πολλές φορές η συνοχή της έρευνας έχει τη σημασία της.

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Υπενθυμίζω για το ερωτηματολόγιο. :)

Μάτση

Όμορφο Νιάτο
:))
Ευχαριστώ αυτούς που στέλνουν ερωτηματολόγια.
Χρειαζόμαστε όμως όσο περισσότερα γίνεται
Οπότε θυμηθείτε με το καφεδάκι σας το ερωτηματολόγιο...

Μάτση

Όμορφο Νιάτο
Ευχαριστώ πολύ Μώκιε!
Ας το συμπληρώσουμε όσοι περισσότεροι μπορούμε:)

Κόρτο Μαλτέζε

Μεγάλος Βεζίρης της Βαγδάτης
Προσωπικό λέσχης
Είναι λίγες...

Θα ζητούσα από όποιο/α έχει λίγο χρόνο και διάθεση να συμμετάσχει να ρίξει μια ματιά στο ερωτηματολόγιο.

Μπου Ραντλι

Κοινωνός
Θέλω πολύ να το κάνω αλλά στο σπίτι δεν έχω εφαρμογές Word κλπ. στον υπολογιστή. Πρέπει να πάω στο ίντερνετ καφέ, ωστόσο ακόμη δεν εδέησα... :ένοχος:

Σαώρη

Θεραπεύτρια Μαγικών Πλασμάτων
Προσωπικό λέσχης
Το gmail και το hotmail προσφέρει επεξεργασία εγγράφου online (για τα υπόλοιπα δεν ξέρω), οπότε θα μπορούσες να το ανεβάσεις εκεί και να το επεξεργαστείς. :ρ

Σαώρη

Θεραπεύτρια Μαγικών Πλασμάτων
Προσωπικό λέσχης
Το ήξερα ότι οι πιθανότητες ήταν εναντίον μου. :ρ Σε κάθε περίπτωση βέβαια μπορείς να κατεβάσεις και το openoffice δωρεάν.