Η μεταφορά ολοκληρώθηκε

Ανάγνωση

Όμορφο Νιάτο
Καλησπέρα καλέ μου Φάρε,

έλαβα το μήνυμά σου στο φάκελλο των εισερχομένων μου κανονικότατα!!

Καλορίζικη η μεταφορά!!..

Καλές αναρτήσεις, καλές αναγνώσεις και καλές γιορτές!...

Εγώ δεν είχα χρόνια να μπω, αλλά είχα πολλούς μήνες να γράψω. Οντως ήταν καλή αφορμή για να θυμηθούμε το ευχάριστο κλίμα της Λέσχης -αν και για διαφόρους λόγους έχω μείνει πίσω στο θέμα του διαβάσματος, γι' αυτό και χάθηκα. Ισως είναι μία ευκαιρία να πιάσω κανά βιβλίο ύστερα από καιρό και να υπάρχει λόγος να σχολιάσω.

Καλορίζικη η μεταφορά, καλά Χριστούγεννα σε όλους!

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Εντυπωσιακό. Θυμίζει παραδοσιακό ταχυδρομείο. :))))

Καστάλια

Κοινωνός
Ελπίζω να τα είχες προμηθεύσει με ξηρά τροφή για το δρόμο τα μηνύματά σου - τόσες μέρες που έκαναν να φτάσουν, ούτε με τα πόδια να έρχονταν. Και εγώ το έλαβα μόλις προ ολίγου (ευγενέστατο πάντως το μήνυμα, σε βαθμό που με δελέασε να μπω και εγώ στη λατρεμένη μας, υπεραγαπημένη Λέσχη μας - όχι ότι είχα βγει δηλαδή, αλλά έτερον εκάτερον).

Άντε να μας στείλεις και άλλα, τώρα που βρήκες το κολάι :)))

Αντέρωτας

Ξωτικό του Φωτός
Προσωπικό λέσχης
Εγω τοελαβα προχτες και τρομαξα λιγακι. Αλλα δεν ηξερα οτι πρεπει να το αναφερουμε ενας-ενας :ρ

Ιωάννα Μος

Κοινωνός
Το έλαβα κι εγώ και βλέπω ότι πράγματι δεν υπάρχει μια ανάρτηση που έκανα χτες στο νήμα "ποιο βιβλίο διαβάζεις τώρα". Αλλά δεν τρέχει κάτι. Το πολύ πολύ την ξαναγράφω.
Ή και όχι, δεν ήταν και καμιά σοφία.

Χρυσόστομος

Κοινωνός
Εχθες το βραδυ το ελαβα και εγώ. Με ταχυδρομικο περιστέρι να το έστελνες πιο γρήγορα θα έρχοταν Φάρε. :))))