Η ομάδα των υ.σ. δυναμώνει

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Από σήμερα προστίθεται στην ομάδα των υπερσυντονιστών η Χήθκλιφ. Ένας πολύ θετικός άνθρωπος που εκτιμώ.

Καλωσόρισες, Χήθκλιφ! :γιούπι:

Χήθκλιφ

Όμορφο Νιάτο
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το καλωσόρισμα!!! Είναι μεγάλη χαρά και ιδιαίτερη τιμή για μένα :))

Ασημενια

Κοινωνός
Δεν ξέρω τι λένε σε τέτοιες περιπτώσεις. Συγχαρητήρια? Συλλυπητήρια? :))
Όπως και να έχει η χαρά είναι είναι δική μας να σε έχουμε για υπερσυντονίστρια. Καλό κουράγιο και καλή δύναμη.

Άγγελος Κ

Όμορφο Νιάτο
Καλή αρχή Χήθκλιφ!

ΑΣΧΕΤΟ: Είσαι από τα άτομα που αποφεύγω να γράφω το παρωνύμιο σου γιατί μπερδεύονται τα δάχτυλά μου στο πληκτρολόγιο! copy paste κάνω... :χαχαχα:

Χήθκλιφ

Όμορφο Νιάτο
Βάσια, Ασημένια, Άγγελε - σας ευχαριστώ πολύ!!!! :)))

(κάτι σαν 'χειροδέτης' δηλαδή... κατά το γλωσσοδέτης :χαχα: )

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
( Εγώ κοπηπάστη κάνω με τα μεγάλα... :ρ )

Ίζι

Κυρά των Σκιών
@Χρήστο, αυτό θα το θυμάμαι σε κανένα εξάμηνο που θα σου 'ρθει να αλλάξεις κάτι στις προχθεσινές σου παρουσιάσεις :ρ

@Χήθκλιφ, να σε καλωσορίσω κι από δω. Χαίρομαι αφάνταστα που μπήκες στην ομάδα :γιούπι:

Κόρτο Μαλτέζε

Μεγάλος Βεζίρης της Βαγδάτης
Προσωπικό λέσχης
Αφού καλωσορίσω κι εγώ και απο εδώ την Χήθκλιφ, (καλωσώρισες Χήθκλιφ) θα εξηγήσω (και) στον Χρήστο (σχετικά με την ερώτησή του) ότι 1. Οι αποφάσεις σχετικά με το ποιος θα συμμετέχει στην διαχειριστική ομάδα παίρνονται με γνώμονα το καλύτερο για την λέσχη, οπότε σε αυτήν την βάση κρατάμε την Ίζι σαν διαχειρίστρια. και 2. Μας πληρώνει

Χήθκλιφ

Όμορφο Νιάτο
Αντέρωτα, Χρήστο, να είστε καλά για τα θετικά σας λόγια :)) Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Ίζι Κόρτο και πάλι σας ευχαριστώ - Κι εγώ χαίρομαι αφάνταστα, εννοείται :)))

Καστάλια

Κοινωνός
Συγχαρητήρια, Χήθκλιφ, θα είσαι μεγάλο ατού για τη Λέσχη από αυτή τη θέση! Καλή αρχή και καλή δύναμη στα νέα σου καθήκοντα :).

Μπου Ραντλι

Κοινωνός
Λοιπόν επειδή εγώ την κοπέλα την έχω γνωρίσει, σας λέω πως είναι πολύ οργανωτική κι όταν καταπιάνεται με κάτι το κάνει με συνέπεια. Καλή δύναμη στις νέες προκλήσεις!!!