Μετάβαση σε νέο λογισμικό

Φαροφύλακας

Δάσκαλος της Ξιφασκίας
Staff member
Ήδη αγόρασα νέο λογισμικό και αυτές τις μέρες σκοπεύω να εργαστώ στην μετάβαση σε αυτό.

Αυτήν την στιγμή το φόρουμ έχει πέσει πάρα πολύ σε επισκεψιμότητα λόγω του παρωχημένου λογισμικού.

Η ΛτΒ δεν μου αποφέρει κάτι οικονομικά αλλά έχω ρίξει τόση πολλή δουλειά μέσα στα χρόνια, έχω περάσει τόσες ατέλειωτες ώρες στο λημέρι της, έχω κάνει παρέες εδώ κι έχω γνωρίσει ανθρώπους που αγάπησα, και δεν μου πάει η καρδιά να την αφήσω να παραπέσει.

Η μετάβαση από το ένα λογισμικό στο άλλο είναι μια δύσκολη υπόθεση κι αυτές τις μέρες που έχω κάποιον χρόνο να διαθέσω, είναι μια ευκαιρία.

Μέσα στις υπόλοιπες μέρες η ΛτΒ μπορεί να πέσει, να χαθεί κτλ. μέχρι να δούμε αν θα της ταιριάξει το νέο λογισμικό.

Απλά λίγη υπομονή και κατανόηση. :ναι:

Πφφφ χάλια! Δεν μπορώ να βρώ τα παλιά θέματα! Το παλιό φόντο ήταν καλύτερο! Οοουυυ! Εμπρός ΠΙΣΩ!

Και αφού εγραψα τα κλασσικά σχόλια κάθε αναβαθμίσης λογισμικού φόρουμ, αν χρειαστεις κανένα πειραματόζωο πιθανόν να μπορώ να βοήθησω τις επόμενες ημέρες.

Ευχαριστουμε Φαρε που κρατας ζωντανή και προσπαθεις να εκσυγχρονισεις την Λεσχη. Αν μπορω να βοηθήσω σε κάτι είμαι διαθέσιμος.

Βάγγυ

Active member
Η αλήθεια είναι ότι το αναμένω με λαχτάρα το καινούριο λογισμικό, κυρίως για να είναι πιο φιλικό μέσω κινητού και μπορώ να δεχτώ τις όποιες συνέπειες αν εχει ωραία χρήση μέσω αυτού. :)