Μηπως να στολιζαμε;

Λορένα

Πολεμίστρια του Φωτός
Ο Δεκεμβρης μπηκε για καλα, χιονι δεν ειδαμε ακομη, αλλα εχουμε περασει ηδη σε εορταστικη διαθεση.

Τα τελευταια χρονια στην λεσχη, συνηθιζουμε να βαζουμε ο καθενας απο ενα γιορτινο αβαταρι, για να μπει και η λεσχη στο πνευμα των χριστουγεννων και της πρωτοχρονιας.

Τι θα λεγατε να το καναμε και φετος; :)

Φαροφύλακας

Υποθετικός Σοφέρ
Προσωπικό λέσχης
μέσα.. να διαλέξουμε κοινή θεματολογία; πχ χαρακτήρες απο καμια χριστουγεννιατικη ταινία;

επισης, ίσως να φορεσω και κανα στολίδι στο λογοτυπο;

Διατσέντα

Λαίδη Βιβλιοδέτρα
Κι εγώ παίζω...ιδανικό ακούγεται...κάποιοι έχουν τη στολή αγιοβασίλη στην γκαρνταρόμπα τους σε αναρίθμητα σετ...σε ετήσια βάση...εγώ τάρανδος γένους θηλυκού μάλλον ή ξωτικό γένους θηλυκού με μυτερά αυτιά ίσως...Τις πραγματικές μας φάτσες όμως...όχι απ’ το διαδίκτυο διάφορα άσχετα...Αυτό θα ήταν τέλειο...

Φοράω τον ίδιο μανδύα εδώ και 18 χρόνια, δεν θα τον αλλάξω τώρα. Ώρα είναι να παίξω και σε διαφημιστικό της κ*** κ***...

Το δικό μου αβατάρι είναι παντός καιρού. :)))) Το είχα «φορέσει» πριν 2-3 χρόνια, με αφορμή τα Χριστούγεννα, και από τότε δεν ...ξεστόλισα ποτέ.

Άλλαξα κι εγώ! Αντέρωτα, δεν είχα καμία αμφιβολία για το τι θεματολογία θα χρησιμοποιήσεις!

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Για μένα ο φρικτός Άγιος Βασίλης του Futurama :γεια:

Άντε και του χρόνου :γιούπι: