Μ' αρέσει… Δεν μ' αρέσει…

Πες, ρε παιδάκι μου, οτι σου αρέσει ο Πανταζης, αφού δεν υπάρχει εμότικον που να ρίχνει ντομάτες ή αλλα ζαρζαβατικά, όπως, καλη ώρα:
[video=youtube;FshU58nI0Ts]https://www.youtube.com/watch?v=FshU58nI0Ts[/video]

:σαςευχαριστώ: Ο βήχας και το χαμηλό επίπεδο δεν κρύβονται. Πετά ντομάτες κι εγώ θα τις κάνω σαλάτα :θρρρ:

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Πωω τι είπες τώρα! :κόλλα5: Έχω τσακωθεί αγρίως δύο φορές (ευτυχώς) υπερασπιζόμενη αυτόν που προσπαθεί να εξυπηρετήσει τους αγενείς ανυπόμονους.
Αν δεν έχεις κανονίσει τίποτα για παραμονή και ανήμερα Χριστουγέννων, θα σε χρειαστώ στο ζαχαροπλαστείο :χαχα:

Ρίξε διεύθυνση. Θα κόψω το τσιγάρο και την pepsi, 12 ώρες πριν έρθω, για να είμαι πιο αποτελεσματική. Τσίου got her gun :χαχα:

Δεν μου αρέσει ο Κότσιρας, ο Μαχαιρίτσας, η ΄Μποφίλιου, η Ζουγανέλη και όλος αυτός ο "έντεχνος" συρφετός...
Δεν μου αρέσει που τελευταίως η μόνιμη θεματολογία της ελληνικής μουσικής σκηνής είναι οι χαμένοι έρωτες και οι κατεστραμμένες σχέσεις (εκτός φωτεινών εξαιρέσεων)..
Δεν μου αρέσει η συγχρονη Ελληνική λογοτεχνία...

Δεν μου αρέσει που πλέον ένας άντρας χρειάζεται περισσότερη ώρα να ετοιμαστεί από ότι μια γυναίκα...

Δεν μου αρέσουν τα παντελόνια "βράκες" ούτε στους άντρες ούτε στις γυναίκες! :))))

Δεν μου αρέσουν οι διαφωνίες (μέχρι βιαιοπραγίας) για τα αθλητικά!!
Δεν μου αρέσουν οι αγκινάρες, τα φασολάκια και η γαλατόπιτα...

Αααααχ ταείπα και ξαλάφρωσα.. Προς το παρόν!!! :φρύδια:

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Δεν έχω φάει ποτέ αγκινάρες! Ούτε και οστρακοειδή.

Δεν μου αρέσουν αυτοί που γράφουν με πολυτονικό στο ίντερνετ, και ειδικά στο FB. Τι ακριβώς θέλουν να πουν;

Είναι καταπληκτικά τα οστρακοειδή βρε παιδιά!

@Ιζι, πιθανόν κάποιοι απ' αυτούς θέλουν να το παίξουν κουλτούρα. Για τους υπόλοιπους δεν ξέρω.

Δεν μ' αρέσουν οι προσφωνήσεις 'κούκλα μου', 'χρυσή μου', 'γλυκιά μου', 'καλή μου' κτλ.

Δεν μ 'αρέσει η ευχή 'και στα δικά σου' στους γάμους. Καίω μπιέλες, κυριολεκτικά! Πείτε με περίεργη, ισως έχετε δίκιο.

Νικολα, οταν ξαναρθεις Αθηνα, θα σε παμε Μαβιλη για βρωμικο. Ειναι κοντα κι η Ευρωκλινικη.

Για καλο σου, να σε παμε στην Πειραϊκη, μπας κι ερθεις στα σωστα σου, τρωγοντας θαλασσινα. :ναι:

Θα είμαι δίπλα σου Νικόλα, εφοδιασμένη με πλαστικές σακούλες για τον εμετό.