Μ' αρέσει… Δεν μ' αρέσει…

Στιλλ ιλλ με αυτό το νέο σου αβατάριο ούτε που θα μου περνούσε η σκέψη να τσακωθώ μαζί σου! :)))) Γοητευτικότατο πάντως, παρά το «βλέμμα που σκοτώνει»! ;)

Αχ γιατί?? Πολύ φιλειρηνικοί είστε όλοι :χαχαχα: . Δε σκοτώνει το βλέμμα και οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό (ντοινγκ χ οσο θέλεις) :)))

Last edited:
ΝΑι εχει παρα πολυ ωραία στεκια ( :μουάχαχα: ). Αν δε θες κι εσυ να πάρεις το κλειδάκι για την τουαλέτα, να μην το προτιμήσες, εκτός κι αν ζεις επικινδύνως. :))))
Αυτά είναι τα ωραία! Μου αρέσουν.
@ Φθινόπωρο: Μια χαρά πάει το νήμα!
@Στιλλ ιλλ: μου φαίνεται ότι θα τσακωθεί μαζί σου κανένα υψηλόβαθμο στέλεχος για τη σωστή παράθεση! ;)

Last edited:
Μ' αρέσει κι εμένα το ντόινγκ της Έλλης! :χαχα:
Κάθε φορά που το διαβάζω, τραγουδάω Eminem
The way you move it, You make my pee-pee slinky go : da-doing doing doing [video=youtube;um4-d7VzZiE]https://www.youtube.com/watch?v=um4-d7VzZiE[/video]
,

Last edited:

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Δεν μου αρέσει αυτό το εξώφυλλο. Με εκνευρίζουν τα πάντα σ' αυτή τη γυναίκα της φωτογραφίας!!!

Ίζι, γιατί? (δεν έχει να κάνει με το αν μου αρέσει ή όχι -μάλλον όχι- , απλά αναρωτήθηκα ποια είναι τα στοιχεία αυτά που σε εκνευρίζουν.)

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Δεν είμαι σίγουρη... μάλλον όλο αυτό ύφος υπερβολικής αυτοπεποίθησης με το πούρο, και κάπως αυτό το βλέμμα, αυτά τα φρύδια. Δεν ξέρω ακριβώς γιατί, πάντως με εκνευρίζει :χαχα:

(μην παρεξηγηθώ, μου αρέσει η αυτοπεποίθηση στους ανθρώπους)

@Ιζι, θα συμφωνήσω. Μου βγάζει κάτι το γλοιώδες όπως ακριβώς μου το βγάζει και ο Μπουγάς όταν τον βλέπω με το πούρο.

Δεν βγάζει αυτοπεποίθηση αλλά κάτι το ψεύτικο και επιτηδευμένο.

Μου αρέσει το μακρύ μαλλί στον άντρα αλλα οχι να το ισιώνει. Να αφήνει να ανεμίζει η χαίτη ατημέλητη (αλλα καθαρή)

^ :πάνω: Μια φορά είδα άντρα με ισιωμένο μαλλί και ξεπέρασα το ψιλο crush που είχα. Λες και φορούσε περούκα ήταν.

Μονο το φθινοπωρο με καταλαβαινει....:λυγμ::κλαψ::λυγμ::κλαψ::λυγμ::κλαψ::λυγμ::λυγμ::ωιμέ::ωιμέ:

Μου αρέσε το Σάββατο το απόγευμα, είχα ένα ημιεπαγγελματικό ραντεβού σε καφετέρια τέτοιου χαρακτήρα αλλά που αυτή την εποχή μαζεύει παππούδια. Για κάποιο λόγο ήρθε ένα ζευγαράκι στα ντουζένια τους, πρέπει να 'ταν λίγο κάτω απ' τα 30. Καθήσανε στη μπάρα και δώσανε θέαμα, τρυφερό μεν, θέαμα δε. Καθόμασταν με τον άλλο και κοιτούσαμε τα παππούδια να τους πέφτουν τα φιστίκια καθώς κοιτούσαν το ζευγαράκι.

Μου αρέσει να πλέκω τα χέρια μου στα γυναικεία μαλλιά

Δε μου αρέσει να αισθάνομαι γκαϊζίν με τον ίδιο τρόπο που με είχε ενοχλήσει παρά τις αστείες σκηνές ο τρόπος του Ντε Νίρο στο Γαμπρό της συμφοράς

Καλικάντζαρος

Δαγεροτύπης
Το gkhai zein (γκαιζιν) ατοπο ειναι παραδοσιακη πολεμικη τεχνη απο την νιοτα ινδονησια , ο Παραδοξος ξεκινησε προσφατα να ασχολειτε μ'αυτη και ειναι πολυ ενθουσιασμενος!

Γκαϊζίν στα γιαπωνέζικα είναι ''ο ξένος που δε θα επιτραπεί ποτέ να γίνει οικείος μας'', αυτός στον οποίο δηλαδή θα εμπιστευτούμε τις έγνοιες μας

Και το καθίσανε είναι με γιώτα και όχι με ήτα αλλά προφανώς ώρες ώρες γράφω ό,τι να 'ναι