Μ' αρέσει… Δεν μ' αρέσει…

μου αρεσει, επισης να ειναι και κολώνιες, ρουχα, τσάντες...
Εμμ δεν ζεις Θεσσαλονίκη, να έχεις ένα μέσο. Κάτι θα μπορούσαμε να κάνουμε (γκουχου γκουχου)

@Νικόλας Δε Κιντ αν είναι καλτσουλες θα μας κάνεις μουτρακια;

@Έλλη ΜΕίμαι λάτρης της καλής ειρωνίας
Το ίδιο :κόλλα5:. Την απολαμβάνω όταν είμαι δέκτης, και όταν δεν είμαι με βοηθά να επιβεβαιώσω ποιοι είναι οι κομπλεξικοί.
Δεν ξέρω τι εχω πάθει, αλλά τα τελευταία βράδια μου αρέσει να τρώω πατατάκια με ελιές (γεμιστές με πιπεριά) :ωιμέ:

Δεν ξέρω τι εχω πάθει, αλλά τα τελευταία βράδια μου αρέσει να τρώω πατατάκια με ελιές (γεμιστές με πιπεριά) :ωιμέ:
Γκουρμεδιες βλέπω :ρ
Μια περίοδο είχα κολλήσει με το συνδυασμό φουντουνια με γιαούρτι :μιαμ:

@Έλλη Μ τύφλα να 'χει η Ζενεβιέβ και το μαύρο μαργαριτάρι. Σε περιμένω!!!

@Νικόλας Δε Κιντ τι εννοείς; Έχουμε ξεπεράσει χρώματα και τέτοιες κντπς που θα έλεγε και η Έλλη. Happy socks μόνο. Εβγαλαν συλλογή monty python (δεν ξέρω φυσικά αν το έχουμε στο ελλαδισταν) :φιρουλί:

Θα κάνω καλτσουλες και της @Τσίου που τις χάνει!

(Κακαριζω από τα γέλια βραδιάτικα)

@Μοκαντάσα αλ Σάφερ :μουάχαχα: Haute cuisine, όχι αστεία.
Μια περίοδο είχα κολλήσει με το συνδυασμό φουντουνια με γιαούρτι :μιαμ:
Δυνατό. Θα το δοκιμάσω.

@Αντίβαρο, πέρα από την πλάκα κάλτσες, παντόφλες, φανελάκια, κασκόλ κτλ τα σπάνε. Πρόπερσι που έκλεισα τα 73 (ψυχικά), μου έκαναν δώρο στα γενέθλιά μου μπουγιότα (Γεια σου @Νατελλ :γεια:κάνε κλικ πάνω στη λέξη: μπουγιότα) με τον Σνούπι, και χάρηκα λες και μου έφεραν αυτό.

@Έλλη Μ τύφλα να 'χει η Ζενεβιέβ και το μαύρο μαργαριτάρι. Σε περιμένω!!!
Δωσε πληροφοριες... Εστω, e shop.
Έχουμε ξεπεράσει χρώματα και τέτοιες κντπς που θα έλεγε και η Έλλη. Happy socks μόνο. Εβγαλαν συλλογή monty python (δεν ξέρω φυσικά αν το έχουμε στο ελλαδισταν) :φιρουλί:
Εδω εδω, γιατι αποκλειεις εμενα;; Μου αρεσουν παρα πολυ οι παρδαλες καλτσες, με σχεδια, ριγες, ρομβους, οοοο,τι μπορεις να φανταστεις. Και πιο ευκολα βρισκω γαμάτες αντρικες παρα στο δικο μου νουμερο. :ουχ:

Στην προηγουμενη δουλεια, ενας αγαπημενος συναδελφος, ασοβαρος σαν κι εμενα, αλλα αναγκασμενος να φοραει πουκαμισο και γραβατα (εγω, δεν φορουσα) το σπαγε με τις καλτσες. Καθε μερα, τον περναγα επιθεωρηση. Στους αστραγαλους. :))))

Last edited:
@Νικόλας Δε Κιντ τι εννοείς; Έχουμε ξεπεράσει χρώματα και τέτοιες κντπς που θα έλεγε και η Έλλη. Happy socks μόνο. Εβγαλαν συλλογή monty python (δεν ξέρω φυσικά αν το έχουμε στο ελλαδισταν) :φιρουλί:
Κάλτσες με Μόντι Πάιθον;;
Ένα ζευγάρι Biggus Dickus - Incontinentia buttocks παρακαλώ! :))))

Αντέρωτας

Ξωτικό του Φωτός
Προσωπικό λέσχης
Μιας και πιασαμε για τη νοσταλγια των 80αζ, το χαζμα γενεων κλπ...

Δεν μου αρεσουν καθολου τα κλασσικα αριστουγηματα τυπου Ροδα Τσαντα. Ειλικρινα παιδια, δεν ξερω για νοσταλγια, αναμνησεις σχολικων χρονων κλπ, ειναι τελειως σαχλες και κακογυρισμενες, δε βρισκω τιποτα αστειο ή νοσταλγικο (περαν απο το "σαουντρακ") οι "πλακες" τελειως μη ρεαλιστικες που μονο ανεγκεφαλος θα μπορουσε να την πατησει.

Χρυσένια

Αρχαιολόγος του Φόρουμ
Μου αρέσει πολύ το φθινόπωρο! Είναι τα προεόρτια των Χριστουγέννων. Όπως είναι φυσικό μου αρέσουν πολύ τα Χριστούγεννα και η Πρωτοχρονιά. Μου αρέσει επίσης, όταν οι γιορτές τελειώνουν και ετοιμαζόμαστε για την καρδιά του χειμώνα. Μου αρέσει και όταν τελειώνει ο χειμώνας και μπαίνουμε στην άνοιξη, επειδή είναι το πέρασμα προς το καλοκαίρι. Μου αρέσει το καλοκαίρι γιατί είναι καυτό!! Και μετά κοίτα να δεις που έρχεται πάλι το φθινόπωρο να με δροσίσει!:αγαπώ: