Νήμα για εφήμερα μηνύματα (που όμως θα μείνουν για πάντα στην καρδιά μας)

Ιαβερης

Μύστης
Παραδέχομαι ότι δεν είναι όμορφο να χαίρομαι με τη δυστυχία του άλλου, αλλά για το συγκεκριμένο παλικάρι χάρηκα πάρα πολύ που μπήκε στη φυλακή. Ήταν από τις πιο γλοιώδεις υπάρξεις που έχουν περάσει ποτέ από την ελληνική τηλεόραση.

Φαροφύλακας

Υποθετικός Σοφέρ
Προσωπικό λέσχης
Συμφωνώ. Ένας υπερδιογκωμένος νάρκισσος, παραφουσκωμένο και άδειο μπαλόνι, που μέσα στην μεγαλομανία της κούφιας ύπραξής του δεν ήξερε πού να σταματήσει.

Προσωπικά, πιστεύω πως είναι πραγματικά πιθανό όντως να λήστεψε τότε τα 200 χιλ. ευρώ από την Αλεξανδράτου, και εξίσου πιθανό όντως να έβαλε εδώ τώρα να δολοφονήσουν τον Βαξεβάνη.

Εν τω μεταξυ αυτή η υπόθεση με τα 200 χιλιαρικα της Αλεξανδρατου είναι απο το 2010. Το 2010 τον κατηγγειλε οτι της έκλεψε 200 χιλιαδες. Η υποθεση πήγε στα δικαστηρια και απο τότε έχει πάρει 12(!!!) φορές αναβολή, τις περισσότερες φορές λογω κωλυμάτων που πρόβαλε ο Φουρθιωτης. Φανταστείτε δηλαδή να σου έχουν κλέψει 200 χιλιαδες ευρω να έχεις καταγγειλει συγκεκριμένο άτομο οτι στα πήρε και 11 χρόνια μετά να μην έχεις καταφέρει να βρεις το δίκιο σου. Να μην έχει καν εκδικαστεί η υποθεσή σου. Φοβερο! Η δικαιοσυνη στην Ελλάδα παίζει να είναι απο τις πιο αργές παγκοσμίως.

Φαροφύλακας

Υποθετικός Σοφέρ
Προσωπικό λέσχης
Γενικά, ο τυπικός άντρας παγκοσμίως, λύνει πολλά προβλήματα, μαστοριές κτλ. με ηλεκτρολογική ταινία, duct tape αγγλιστί. Υπάρχει και παροιμία: If You Can't Fix It With Duct Tape You're Not Using Enough Duct Tape

Βλέπω τώρα ένα βιντεάκι: θα μπορούσες να φτιάξεις μια διαστημική στολή αποκλειστικά από ηλεκτρολογική ταινία;

salute στο φύλο μου :))))

Τσίου

Μύστης
Τον Μενιο τον θυμαμαι ως συνεργάτη της ugh Τατιάνας (πριν χασει μαλλιά και κιλά. Πριν αρχισει να παιρνει τον εαυτο του στα σοβαρα.) Ο ελεγχος χαθηκε οταν αρχισε να συνεργαζεται με τον γνωστο μαστροπο, που παντα βγαινει λαδι. Κρυβεται πολλη βρωμια απο πισω.

Αντέρωτας

Ξωτικό του Φωτός
Προσωπικό λέσχης
Ακουσα στις ειδησεις οτι η Τζει Λο "τα ξαναβρηκε με τον πρωην της", τον Μπεν Αφλεκ, και "επανασυνδεθηκε" το ζευγος Bennifer

Μπερδευουν τη Τζει Λο με την Τζενιφερ Γκαρνερ, με την οποια τα ειχε ο Αφλεκ, εξ ου και το Bennifer.

Πεταλούδα

Θαλασσογέννητη Ελπίδα των Ηλιόμορφων Ονείρων
Προσωπικό λέσχης
Τι μανία κι αυτή με αυτούς τους σχηματισμούς, όπως τους (πρώην πλέον) Μπραντζελίνα! Έχουμε καμιά ιδέα πως προέκυψαν;

Νυχτερίδα

Κοινωνός
Δεν ηταν ο Αφλεκ με τη Λοπεζ το original Bennifer; Ημουν μικρουλα τοτε και δεν θυμαμαι καλα :)))). Μετα παντρευτηκε την Γκαρνερ αλλα δεν ξερω αν τους φωναζαν κι αυτους Bennifer.

Αντέρωτας

Ξωτικό του Φωτός
Προσωπικό λέσχης
Δεν ξερω :P

Βασικα μαλλον μπερδευτηκα κι εγω. Ο Αφλεκ τα ειχε και με τη Λοπεζ και με την Γκαρνερ. Βλεπω οτι το "Μπενιφερ" βγηκε για τη σχεση του με τη Γκαρνερ, αλλα τεσπα, οι πηγες διιστανται

Χρυσένια

Αρχαιολόγος του Φόρουμ
Ο Μπεν Άφλεκ είναι ψηλός, ευθυτενής με συμμετρικά χαρακτηριστικά ,αλλά τον βρίσκω εντελώς νερόβραστο. Απορώ, πώς είχε στη ζωή του τόσες γυναικαρες! Είναι ο άντρας που αν έβγαινα, θα παραγγελνα μπύρα!
Η Λόπεζ εκτός από ταλαντούχα και υπερσεξυ είναι τυπακι. Μου είναι εξαιρετικά συμπαθής.

ΚρίτωνΓ

Κοινωνός
Ο Μπεν Άφλεκ είναι ψηλός, ευθυτενής με συμμετρικά χαρακτηριστικά ,αλλά τον βρίσκω εντελώς νερόβραστο. Απορώ, πώς είχε στη ζωή του τόσες γυναικαρες! Είναι ο άντρας που αν έβγαινα, θα παραγγελνα μπύρα!
Πολλές γυναίκες προτιμούν τα μαγειρεμένα στον ατμό - για λόγους διατήρησης σιλουέτας. Εσύ που πας; Θέλεις μπύρες, θέλεις νοστιμιές, έτσι δεν θα κάνουμε δουλειά!

Τσίου

Μύστης
αν έβγαινα, θα παραγγελνα μπύρα!
:μουάχαχα:Δεν περίμενα ποτέ ότι μία τόσο αθώα πρόταση θα έκρυβε απειλή!

Ο Μπεν μου αρέσει (όπως και ο αδερφός του), κυρίως από συνεντεύξεις και αυτό:
(απάντηση ^ στο I'm f#cking Matt Damon)
Όταν βγήκαν και οι φωτογραφίες
Κατάλαβα ότι είναι my spirit animal.
Βέβαια, θα ήθελα να τον μουτζώσω που δεν τα ξαναέφτιαξε με την Γκάρνερ, αλλα τέλος πάντων.

Πεταλούδα

Θαλασσογέννητη Ελπίδα των Ηλιόμορφων Ονείρων
Προσωπικό λέσχης
(απάντηση ^ στο I'm f#cking Matt Damon)
Όποτε ακούω το όνομα του Μπεν Άφλεκ, συνειρμικά μου έρχεται και του Ματ Ντέιμον, πρέπει να κάνουν πολλά πράγματα μαζί τηλεοπτικά κτλ.
Ο Ματ Ντέιμον μου αρέσει πολύ ως ηθοποιός, αλλά όποτε ακούω το δικό του όνομα συνειρμικά μου έρχεται η ενσάρκωσή του στην ταινία "Team America". :))))

Έλλη Μ

Μύστης
Πολλές γυναίκες προτιμούν τα μαγειρεμένα στον ατμό - για λόγους διατήρησης σιλουέτας.
Σαφως κρυβει μιαν αληθεια αυτό που λες, τη μιση. Ειναι και λογος διατηρησης του μανικιουρ, μιας κι ο ατμομαγειρας καθαριζεται πολυ εύκολα, χωρις πολλα πολλα. Ευχαριστώ, παρακαλεις.