Πονεμένες Ιστορίες Καθημερινής Τρέλας

Περαστικά να ναι και εύχομαι να κερδίσεις τα λεφτά που έδωσες στο Τζόκερ. Και με το παραπάνω

Μια ενσταση έχω μόνο για το συμπερασμα νουμερο πέντε.. Κατω τα χέρια απο τα μουστάκια!
Δεν πειράζω κανένα μουστάκι, κανενός, σου δινω τον λόγο μου, :ρ
(Ευχαριστώ)
@Έλλη Μ λυπάμαι πραγματικά.
Έτσι είναι όμως, για όποιον διαλέγει να ζει επικίνδυνα, στην κόψη του μαχαιριού.
Περαστικά σου.
Το να ζεις επικίνδυνα, δεν φτάνει ούτε για τα έξοδα (λέει ο Αρανίτσης). Του νοσοκομείου, υπερθεματίζω εγώ.
(Ευχαριστώ)
Περαστικά έλλη!
Ευχαριστώ, πάνε πάνε τα ράμματα.
Περαστικά σου και από εδώ και πέρα μόνο καλά να σου τυχουν!!
Και μ' εναν καλό γαμβρό :))))
Περαστικά να ναι και εύχομαι να κερδίσεις τα λεφτά που έδωσες στο Τζόκερ. Και με το παραπάνω
Απο την εφορία ό,τι πάρω.
Εεε γιατί άραγε;; :φιρουλί:
Αφαιρώντας τα τελευταία τρια γράμματα της λέξης, τί μένει;
Ευχαριστεις, παρακαλώ..:θρρρ:
Πάντως, πλέον, πουλάνε και καρπούζια έτοιμα, κομμένα. Για να μην τρέχετε σε φαρμακεία, νοσοκομεία, κέντρα υγείας, κλινικές αποτοξίνωσης, οινομαγειρεία κλπ.
Τα κέντρα αισθητικής παρέλειψες. :ρ

Αποδίδω το ατύχημά μου (γιατι ετσι με βολεύει) στη ζαλάδα που ειχα όλη μέρα απο το αστρα ζενεκα, όχι επειδη, ξερω γω, ειμαι τελειως γκουφυ. Οοοοοχι!!.-

Σας ευχαριστώ ρε παιδια για τις ευχες, ελπιζω να μην παρελειψα κανεναν.

Απο τοτε που διαβασα την ταλαιπωρια που τραβηξες, δεν μπορω να βγαλω απο το μυαλο μου το ατσαλινο γαντι (αυτο που μοιαζει με το γαντι του Μιχαλη Τζακσον, αλλα ειναι για να μην φιλεταρεις το χερι σου, και οχι για φιγουρα). Δεν κανω πλακα, και δεν ξερω αν τελικα βολευει, αλλα πιστευω δεν θα ηταν κακη αγορα.
Αυτο που εχω καταλαβει απο μενα (γκουφυ κι εγω), ατυχηματα παθαινω οταν εχω νευρα ή όταν σκεφτομαι κατι αλλο απο αυτο που κανω :γρμβ: