Προσεχώς: αλλαγές στο φόρουμ

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Το ίντερνετ είναι ένας ζωντανός οργανισμός και μαζί του ζωντανά κι όλα τα μικρά κύτταρα που τον απαρτίζουν, όπως η Λέσχη του Βιβλίου.

Πάει καιρός που είμαστε λίγο πίσω και, για παράδειγμα, δεν φαινόμαστε όμορφα σε κινητές συσκευές. Πρέπει να αναβαθμίσουμε/αλλάξουμε το λογισμικό μας.

Δυστυχώς, η νεότερη έκδοση του λογισμικού που χρησιμοποιούμαι είναι αρκετά προβληματική εξού και μάλλον θα "μεταναστεύσουμε" (όπως είναι η αργκό) σε νέο λογισμικό.

Πράγμα που όμως είναι μια πελώρια υπόθεση! :ανέκφραστος:

Και να πάμε πού; Αυτό το Σ/Κ θα πειραματιστώ (ήδη ξεκίνησα) με ένα εναλλακτικό λογισμικό.

Κι ήδη ίδρωσα γιατί έκανα ένα πελώριο λάθος στον εξυπηρετητή, που όμως ευτυχώς, λυνόταν με δυο κλικ. :))))

Σε οποιαδήποτε περίπτωση, και παρότι τα πειράματά μου γίνονται σε αντίγραφο που έχω στήσει, και παρότι κανονικά ακόμα δεν πρέπει να το ζήσουμε: μην παραξενευτείτε αν δείτε να πέφτει για κάποιες στιγμές το φόρουμ. Αναφέρετέ μου, οποιαδήποτε ανωμαλία, στο farofylakas παπάκι outlook.com

Καλικάντζαρος

Δαγεροτύπης
Αισθανομαι πως μπαινουμε σε ενα βιβλιοπλοιο και αφηνουμε τη γη για να παμε σε αλλο πλανητη!

Αν εχει νησι το ονομαζω απο τωρα Καλικαντζαρονησι!

το ειπα πρωτος!! :ρ

Χρυσόστομος

Κοινωνός
Καλη τυχη Φαρε... Αν χρειαστεις καμμια βοηθεια (αν υπαρχει κατι που μπορουμε να κανουμε) πες μας...

Φαροφύλακας

Προσωπικό λέσχης
Μακάρι να μπορούσε κανείς, Χρυσόστομε. Είναι πολύ πολύ τεχνικά και εξειδικευμένα.

Παρεμπιπτόντως, μόλις άλλαξα την έκδοση της PHP στον εξυπηρετητή για τις ανάγκες του νέου λογισμικού που θέλω να περάσω δοκιμαστικά. Αν διαπιστώσετε κάποια ανωμαλία εδώ, πείτε μου.

Φαροφύλακας

Προσωπικό λέσχης
Χμ.. προβλέπω κατά την όποια μετάβαση-μετανάστευση να χαθούν διάφορα. Ένα πράγμα θα είναι σχεδόν σίγουρα τα π.μ. μας. Οπότε, όσοι τα θέλετε, αρχίστε να τα κατεβάζετε. (Αν θυμάμαι καλά, ένα κλικ είναι. Υπάρχει σχετική δυνατότητα, εκεί πέρα.)