Προσοχή Έργα

Βάγγυ

Active member
Α, καλά που είπες για τις φατσουλες γιατί έχω τρελαθεί να τις χρησιμοποιώ.

Φαροφύλακας

Δάσκαλος της Ξιφασκίας
Staff member
Η αυτόματη εισαγωγή έβγαλε ένα σφάλμα που είναι ο βασικός λόγος που μείναμε για τόσον καιρό εκτός (20 μέρες).

Οπότε μείναν έξω από την εισαγωγή και θα πρέπει να γίνουν μία-μία. Μόνο που σε σχέση με τα τεράστια προβλήματα (εγγραφή, ημέιλ, ανακατεύθυνση) έχουν χαμηλή προτεραιότητα.

Φαροφύλακας

Δάσκαλος της Ξιφασκίας
Staff member
Λοιπόν, ψιλοξεκίνησα και με τις φατσούλες.

Μπορείτε απλά να τις χρησιμοποιείτε, όσες βρίσκονται εκεί όταν πατάς το κουμπάκι. Σιγά-σιγά θα προσθέσω όλες τις παλιές, ακριβώς όπως τις ξέραμε.

Βάγγυ

Active member
Εμένα δε μου ανοίγει πλέον καμία φατσουλα από το πλαίσιο.

Φαροφύλακας

Δάσκαλος της Ξιφασκίας
Staff member
Σοβαρά; εγώ τις βλέπω κανονικά. Οι υπόλοιποι τί λέτε;

Για να δούμε μήπως είναι θέμα δικαιωμάτων.

Βάγγυ

Active member
Βασικά, τώρα που το ξαναβλέπω, δεν έχω θέμα μόνο με τις φατσουλες αλλά με όλα. Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω τίποτα από το πλαίσιο.

Βάγγυ

Active member
Α, έλα Φαρε, γράψε λάθος. Έπρεπε να πατήσω το γραναζακι στο τέλος, τώρα μου τα δείχνει όλα.

Φαροφύλακας

Δάσκαλος της Ξιφασκίας
Staff member
ουφ, πάλι καλά.

( Τελικά, ας κάνουμε πάσο για την ώρα με τις φατσούλες. )

Θέλει κάποιος να κάνει ενέργειες επαναφοράς συνθηματικού ίσα-ίσα να δει αν λαμβάνει ημέιλ από την Λέσχη;

ουφ, πάλι καλά.

( Τελικά, ας κάνουμε πάσο για την ώρα με τις φατσούλες. )

Θέλει κάποιος να κάνει ενέργειες επαναφοράς συνθηματικού ίσα-ίσα να δει αν λαμβάνει ημέιλ από την Λέσχη;
Έκανα και έλαβα mail (οχι στο σπάμ), αλλά με την ακόλουθη δομη:
1

Θέλει άλλη διαμόρφωση των hyperlinks. Κατά τ'αλλά το link δούλευε κανονικά (με copy-paste) και η αλλαγή του κωδικού έγινε επιτυχώς.

+ Με την αλλαγή έλαβα και επιβεβαιωτικό mail (επίσης με θέματα στην διαμόρφωση του)

υγ: συγγνώμη για τη διπλή ανάρτηση αλλά ακόμα δεν μπορώ να επεξεργαστώ τις αναρτήσεις μου.

Φαροφύλακας

Δάσκαλος της Ξιφασκίας
Staff member
Δε μου λες. Εδώ το βλέπεις το μήνυμα από κινητό, έτσι;

Εμφανίζεται με τον ίδιο τρόπο αν το δεις από υπολογιστή;

Φαροφύλακας

Δάσκαλος της Ξιφασκίας
Staff member
Το outlook φταίει. Το gmail τα δείχνει σωστά. Για να δω τί μπορώ να κάνω και με αυτό.

Φαροφύλακας

Δάσκαλος της Ξιφασκίας
Staff member
Ευχαριστώ, @Μπέιζιλ Γκραντ .

Στο μεταξύ μόλις έλυσα και το πρόβλημα στις εγγραφές. Πιστεύω πως ο κόσμος μπορεί να εγγράφεται πλέον κανονικά.

Καλημέρα και καλή μας αρχή στο καινούργιο φόρουμ,

@Φαροφύλακας απο την πρώτη στιγμή που είχα κάνει εγγραφή στο φόρουμ είχα πεί οτι χρειάζεται μια ανανέωση. Πραγματικά απο το λίγο που έχω δεί, έχω ξετρελαθεί. Σε ευχαριστώ πολύ για το ζήλο σου και για το χρόνο που έχεις αφιερώσει σε αυτή την Λέσχη. Είμαι σίγουρη οτι μας περιμένουν ωραία πραγματάκια.

Φαροφύλακας

Δάσκαλος της Ξιφασκίας
Staff member
Σ' ευχαριστώ, Βασίλισσα. :)

Το βέβαιο είναι πως πλέον είναι πολύ βολικό για χρήση από κινητά. Έτσι; ;)

Βάγγυ

Active member
Εγώ, που κατά κύριο λόγο, έμπαινα από κινητό, εχω βρει τη χαρά μου πάντως.

Δομάζ

Member
Καλορίζικο! Μου αρέσει πολύ η καινούργια λέσχη! Μοιάζει πολύ πιο σύγχρονη και με περισσότερες δυνατότητες!
Υπάρχει σκέψη για υποστήριξη tapatalk, στο [μακρινό] μέλλον;