Προσφορές Βιβλιοπωλείων

Γενικά εγώ δεν είμαι άτομο που γυρνάω τα βιβλιοπωλεία να συγκρίνω τιμές και να αγορασώ τελικά το βιβλίο που θέλω στην πιο φτηνή τιμή.Πηγαίνω σε 1-2 βιβλιοπώλεια (ανάλογα την περιοχή που θα βρεθώ) που ξέρω οτι θα βρώ σχεδόν οτι βιβλίο ζητήσω θα το πληρώσω και θα φύγω.Επειδή βλέπω οτι πολλά άτομα στην λέσχη ψάχνουν τις προσφορές και τις καλύτερες τιμες είπα να ξεκινήσω το συγκεκριμένο νήμα όπου θα βάζουμε βιβλία που μπορούμε να βρούμε σε κάποια βιβλιοπωλεία σε παρα πολυ καλές τιμές ( δεν ενοώ βιβλια που έχουν μόλις 3-4 ευρω διαφορά αλλα πολυ μεγαλύτερη)

Όνομα Βιβλίου: Οδυσσέας Ελύτης 1911-1996
Εκδότης: Ίκαρος
Αρ. Σελίδων: 693
Ετος Εκδοσης: Νοέμβριος 2005
Τιμή: 55 Ευρω

Το συγκεκριμένο βιβλίο το βιβλιοπωλείο Παπασωτηριου το έχει προσφορά 38ευρω δηλαδη 17ευρω πιο φθηνα....

Όνομα Βιβλίου: Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ, Ο ΠΥΡΓΟΣ, ΑΜΕΡΙΚΗ
Εκδότης: Eξάντας
Αρ. Σελίδων: 850
Ετος Εκδοσης: Ιούνιος 1989
Τιμή: 25,56 Ευρω

Το συγκεκριμένο βιβλίο το βιβλιοπωλείο Πολιτεία το έχει προσφορά 12,78ευρω δηλαδη 12,78ευρω πιο φθηνα για τον μήνα Απρίλιο

Όνομα Βιβλίου: ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΝΟ ΚΟΥΑΡΤΕΤΟ
Εκδότης: ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ
Αρ. Σελίδων: 1000
Ετος Εκδοσης: Δεκέμβριος 2009
Τιμή: 22 Ευρω

Το συγκεκριμένο βιβλίο το βιβλιοπωλείο Πολιτεία το έχει προσφορά 11ευρω δηλαδη 11ευρω πιο φθηνα για τον μήνα Απρίλιο

Όνομα Βιβλίου: ΠΕΡΙ ΕΡΩΤΟΣ
Εκδότης: ΕΞΑΝΤΑΣ
Αρ. Σελίδων: 450
Ετος Εκδοσης: Δεκέμβριος 1995
Τιμή: 20,45 Ευρω

Το συγκεκριμένο βιβλίο το βιβλιοπωλείο Πολιτεία το έχει προσφορά 10,22ευρω δηλαδη 10,23ευρω πιο φθηνα για τον μήνα Απρίλιο

Ε ρε πράμα! Ελεγα να μην πάρω άλλο βιβλίο αυτόν τον μήνα, αλλά αυτές οι τιμές είναι πρόκληση -και βρήκα τουλάχιστον 10 τίτλους που με ενδιαφέρουν. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!

Το βιβλιοπωλειο Πολιτεια εβαλε σε πολυ καλες τιμες αρκετα βιβλια των εκδοσεων ΑΓΡΑ...Εδω μπορειτε να δειτε την λιστα με τα βιβλια
http://www.politeianet.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=389:politeia%20bookstore&catid=43:offer%20proposal&Itemid=710

Το βιβλιοπωλειο Πολιτεια εβαλε σε πολυ καλες τιμες αρκετα βιβλια Αστυνομικής Λογοτεχνίας...Εδω μπορειτε να δειτε την λιστα με τα βιβλια
http://www.politeianet.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=384:politeia%20bookstore&catid=43:offer%20proposal&Itemid=710