Πωλησεις βιβλιων

4 ευρω σε οσα δεν αναγραφεται τιμη.Παραδοση μονο Αθηνα χερι με χερι.Οποιος/α ενδιαφερεται στελνω και φωτογραφια

Αρχετυπο-Εσοπτρον:

,χρονος και ψυχη,το μυστικο ολων των εποχων,Κουφια γη,Νεοπαγανισμος,χαμενοι εξερευνητες(2 ευρω),η ζωη και τα εργα του Αλεστερ Κροουλι(5 ευρω),Μυθοι της δημιοργιας,Αρκτος ο μυθος των πολων,Σαμπαλα7 βιβλια μαγειας,Αρχαια φιλοσοφια μυστηριακαι μαγεια(5 ευρω),Μαγεια ηαποκρυφη παραδοση του κοσμου(5 ευρω),,Ιερη γεωμετρια(5),αναβιωση της αρχαιας Ελληνικης θρησκειας,ΤΟ εννεαγραμμα(5),η ιερη προιστορια της Ελλαδος,κοιλη γη,,μυστικες διαδρομες στην αγνωστη Ελλαδα,iερη αρχιτεκτονικη(5),εξωγηινη αρχαιολογια(5),Παρσιφαλ και η ουρανια λιθος,Νικολα Τεσλα,η ιερη γεωγραφια της Ελλαδος,Oi 48 νομοι της δυναμης(10 ευρω),η αγνωστη τεχνολογια στον Ομηρο εκδοσεις Εσοπτρον,ιστοριες των νεκρων

Θαυμαστος καινουργιος κοσμος εκδοσεις κακτος,Παυλος Σιδηρπουλος εκδοσεις ΛΙβανη, θανατος του εμπειρογνομωνα εκδοσεις ωκεανιδα,το σπηλαιο των ιδεων εκδοσεις κεδρος,,η χαμενη βιβλιοθηκη της Αλεξανδρειας εκδοσεις Αλεξανδρεια, αποτυπωματα θεων,,to πραγματικο ιστοριο προσωπο του Ιησου εκδοσεις νεος σταθμος,η αγνωστη προιστορια των Εληνων εκδοσεις ΔΙΟΝ,το μεγαλο μυστικο των αιωνων,απο που ερχονται τα ΟΥΦΟ(3 ευρω),2 βιβλια Μπουκοφσκι,ερωτικες ιστοριες καθημερινης τρελας και τοστ και ζαμπον(2 ευρω),,ΤΟυλατος τα αρχεια της χαμενης γνωσης(10 ευρω),ανατομια τηλεοπτικου λογου(3 ευρω) εκδοσεις καταρτι,o mνημονικος τζωνυ εκδοσεις παρα πεντε(3 ευρω),Σταρ Τρεκ εκδοσεις κλειδι,Σκριμπολα εκδοσεις ασυρματος(2 ευρω ΟΞΥ),Απολυομαι και τρελαινομαι ασυρματος(οξυ 3 ευρω),ιδιες εκδοσεις και το Greek psycho 3 ευρω,κοναν ο καταστροφεας(2,5 3υρω) εκδοσεις Cosmos,5 ρωγμες στο δικτυο(κλειδι),εκδοσεις para pente 2,5 ευρω αστροπλοιο τιτανικος και dont panic μεγας οδηγος για να γυρισετε το γαλαξια με ωτο-στοπ,,θαυμαστος νεος κοσμος,Generation X εκδοσεις νεα συνορα,hacker οι πειρατες του κυβερνοδιαστηματος εκδοσεις νεα συνορα,εργα ημερες του Φαουστ(3 ευρω),εκδοσεις κακτος ,ο αγνωστος Σειριος εκδοσεις ωρορα(2 ευρω).η ομολογια ενος δολοφονου εκδοσεις Αγρα,Αμοκ και αλλες νουβελες εκδοσεις Αγρα,ο παλαιοβιβλιωπολης Μεντελ και η αορατη συλλογη εκδοσεις Αγρα,σκασκικιστικη νουβελα εκδοσεις Κοροντζος 5 ευρω,αρωμα εκδοσεις ψυχογιος,Μονταινιος εκδοσες Αγρα,οι αργοναυτες επιστρεφουν εκδοσεις Ιδεοθεατρον,η φαρμα των ζωων εκδοσεις Αναστασιαση ,εικονικο φως εκδοσεις Aquarius (2.5 ευρω),γ,φαρεναιτ εκδοσεις παρα πεντε,1984 κακτος, Kαλλιστο εκδοσεις Χαρλενικ Ελλας 6 ευρω.

Διαφορα(5 ευρω το ενα):
οι αργοναυτες επιστρεφουν εκδοσεις Ιδεοθεατρον,Ουτοπια εκδοσεις Ιαμβλιχος,η μεγαλη σκακιερια εκδοσεις Λιβανη,το Θειον Ελληνικον Αλφαβητον εκδοσεις Γεωργιαδη 12 ευρω,
ανθρωπινα συντριμμια εκδοσεις οξυ ,oταν εκλαψε ο Νιτσε εκδοσεις Αγρα,Σανταραμ εκδοσεις διηγηση,Αρχαιοι Ελληνες μυστες εκδοσεις εσοπτρον,στο αδυτο των Ελληνικων μαντειων εκδοσεις Ελευθερης σκεψις,τα 20 μεγαλυτερα αινιγματα της ιστοριας εκδοσεις αρχετυπο,η αληθεια για τους αρχαιους Ελληνες φιλοσοφους εκδοσεις αγνωστο,η ιερη γραφη των ελληνων εκδοσεις εσοπτρον,οι Δελφινανθρωποι εκδοσεις Xαρλενικ Ελλας 5 ευρω.

εκδοσεις τερρα νοβα 2.5 ευρω

ηρωικη φαντaσια και μαγεια,ξιφη και μαγοι.

βιβλια κομικ 300(10 ευρω),τα χρονικα του δρακοφοινικα (10 ευρω)

2001 οδυσσεια εκδοσεις Κακτος

κυνηγος σκιων εκδοσεις Λιβανη

εκδοσεις Αιολος:
Λαβκραφτ:τυμβος,υπερφυσικο τρομος στην λογοτεχνια,ο τρομος του Ντανγουιτς και ο ναος του τρομου

Μουρκοκ:ολα τα Ελρικ και τα Κορουμ

Μεταλλικες ιστοριες φαντασιας και τρομου,Γκολεμ,2 βιβλια κοναν(το ενα εκδοσεις σpace),ταξιδι χωρις τελος,ο παραξενος τζον(3 ευρω),ξενος σε ξενη χωρα(3 ευρω),υπερβορεια(5 ευρω) ,η πολη της τραγουδιστης φλογας,οι ελληνες στην ανακαλυψη και εξερευνηση της αμερικης(3 ευρω)

Αστυνομικα:
Tο θυμα και η σκια του εκδοσεις Ηριδανος 5 ευρω
60 ωρες εκδοσεις Βell 2 ευρω
Καμια αναπαυση για τους νεκρους εκδοεις Κλειδριθμος 5 ευρω

Τρομου:
ΤΟ κοριτσι της διπλανης πορτας εκδοσεις Λογειον
Ελος εκδοσεις Ars Nocturna
το δωματιο στον ιπταμενο δισκο εκδοσεις Ερμειας 5 ευρω
Μαυρος πυργος γεννηση πιστολερο 5 ευρω εκδοσες BEll (Steven King βιβλιο-κομικ)
Μαυρος πυργος ο μακρυς δρομος του γυρισμου 5 ευρω εκδοσεις Bell (Steven King βιβλιο κομικ)
Γενεσις 1:26 εκδοσεις λογειον 2 ευρω
κρυφτο 3 ευρω εκδοσεις Λογειον
δικαιωμα στην ζωη 2 ευρω εκδοσεις Λογειον
μεθοδος αναπνοων 3 ευρω εκδοσεις επιλογη
7 βηματα για Σατανα εκδοσεις ALien
Το δωματιο στον ιπταμενο δρακο εκδοσεις Ερμειας 3 ευρω

E.φ.
Το πειραμα Ντοσαντι εκδοσεις τριτων
Τα θεμελιακα πραγματα και αλλες ιστοριες εκδοσεις Τριτων 3 ευρω
ΤΟ κτηνος εκδοσεις Μεδουσα
επιστροφη στη γη εκδοσεις Τριτων 5 ευρω
ταξιδι στον χωροχρονο εκδοσεις κλειδι 5 ευρω
o mνημονικος τζωνυ εκδοσεις παρα πεντε 5 ευρω
Το ρομποτ της αυγης εκδοσεις κακτος 5 ευρω
Γεννημα των παγων εκδοσεις Μεδουσα 3 ευρω
1984 εκδοσεις Κακτος
Η απελευθερωση του απολυτου εκδοσεις Μεδουσα 2.5 ευρω
Εικονικο φως εκδοσεις Aquarius
Οδυσσεια 2001 εκδοσεις ΚΑκτος
Φαρεναιτ 451 εκδοσεις παρα πεντε 3 ευρω
Γενεση εκδοσεις Πατακη 2 ευρω
Τα θεμελιακα πραγματα και αλλες ιστοριες εκδοσεις Τριτων 3 ευρω
Aστροπλοιο Τιτανικος εκδοσεις Παρα πεντε 3 ευρω
Dont panic, o μεγας οδηγος για να γυρισετε το γαλαξια με ωτο-στοπ 3 ευρω
Οι παικτες του Τιτανα εκδοσεις
Τ ανθη του κακου εκδοσεις Τριτων 2 ευρω(Μπραιαν Στεημπλφορντ)
Μπιλ ο ηρωας του γαλαξια εκδοσεις
O απολυμαντης εκδοσεις αποπειρα
Oι εμποροι του διαστηματος εκδοσεις Μεδουσα 3 ευρω
Ημερολογιο αφανισμου εκδοσεις Jemma Press
εξουσιαστικη μανια εκδοσεις Ars Nocturna 6 ευρω
πεθαινοντας στην τερατουπολη εκδοσεις ΟΞΥ ευρω 5
η πολη των βαμπιρ εκδοσεις Ars Nocturna 5 ευρω
Σχεδιο τρομου εκδοσεις ΟΞΥ 3 ευρω
οι γιοι της αραχνης εκδοσεις ΟΞΥ 5 ευρω
ονειρα στο σπιτι της μαγισσας εκδοσεις Αιολος 5 ευρω

Last edited:
Μα αν προηγηθεί κατάθεση σε λογαριασμό, ας μην τα πάρει ποτέ. Μακεδονία είμαι.
Τα δύο του Τσβάιχ, Σκακιστική Νουβέλα και Μέντελ, τα 20 αινίγματα της ιστορίας, Κούφια γη και ίσως το Τοστ ζαμπόν εάν είναι των εκδόσεων Γράμματα. Και μιά παρατήρηση εάν μου επιτρέπεις. Είχα δεί πριν ένα μήνα περίπου την αγγελία στο booksmania και οι τιμές στα βιβλία του Τσβάιχ ήταν από 4. Δεν σου είχα στείλει τότε γιατί έλεγες μόνο Αθήνα και χέρι-χέρι.

Αν ειναι με καταθεση σε λογαριασμο οκ.Αν θες σου σου γραφω αυριο ποσο ειναι τα μεταφορικα και μου λες,οκ;Μεσω Ελτα κουριερ;

Κια τωρα 4 ειναι,εκτος της Σκακιστικης νουβελας που κανει 5.Το τοστ ζαμπον,ειναι εκδοσεις Γραμματα.Αν θες σου στελνω και φωτογραφιες.

Last edited:
Στα ΕΛ.ΤΑ. κούριερ μπορείς να κάνεις όλες τις δουλειές των ΕΛ.ΤΑ. Δεματάκι μέχρι 3 κιλά είναι 1.5 ευρώ. Θα σου στείλω μήνυμα μέσω booksmania που είναι πιό άμεση η επικοινωνία.

Αλανον

New member
χρηστο καλημέρα
θελω το 4 του κορουμ...στειλε μου μνμ οποιο σταθμο θελεις και ποτε να βρεθουμε

Ζερό

New member
γεια σου Χρήστο,
ενδιαφέρομαι για τα παρακάτω βιβλία:

ονειρα στο σπιτι της μαγισσας
τυμβος
ο τρομος του Ντανγουιτς
ναος του τρομου
Μπουκοφσκι τοστ και ζαμπον
o mνημονικος τζωνυ
οι γιοι της αραχνης
Οι παικτες του Τιτανα
ταξιδι στον χωροχρονο
2001 οδυσσεια

στείλε μου πμ για διαθεσιμότητα και συνολική τιμή (μένω Αθήνα)

Ηρακλής

Καλησπέρα,
Ενδιαφέρομαι για αρκετά βιβλία,
Επικοινώνησε μαζί μου μέσω ΠΜ. Ευχαριστώ.

Last edited by a moderator:
Βρε, βρε, βρε, τι βλέπω εδώ; Εγώ θα ήθελα παρακαλώ το Σανταράμ, δεν έχω θέμα με την παράδοση χέρι χέρι, μόνο με την πόδι-πόδι δυσκολεύομαι λίγο, αλλά εν ανάγκη, κάτι θα κάνουμε και τότε. Στείλε μου μήνυμα, να βρούμε τις λεπτομέρειες προτού μας το αρπάξουν άλλοι μέσα από τα χέρια. Και τα πόδια.

Θέλω και φωτό, ει δυνατόν, γιατί ως γνωστόν, ο έλεγχος είναι η υψίστη μορφή εμπιστοσύνης, ή τέλος πάντων έτσι μου έλεγε η μάνα μου όταν της έλεγα ότι σαφώς και έχω γράψει τις εργασίες μου για την άλλη μέρα στο σχολείο.

Ευχαριστώ, εννοείται, εκ των προτέρων :))).

Τσίου

Active member
Κάντε άκρη όσοι θέλετε το Greek psycho (του Βλαντή έτσι; ), το είδα πρώτη!!!

δυστυχως φιλε Κασταλια,εχει πουληθει.

Προς Τσιου,ναι του Βλαντη ειναι.

Προς Παλαμιδη,δεν μπορω να σου στειλω Πμ,η στειλε μου εσυ,η γραψε εδω ποια θελεις.Ευχαριστω

Last edited:
Δυστυχώς φίλε Χρήστο, αν είχες φίλη την Καστάλια, ίσως προλάβαινε η δόλια τους γοργοπόδαρους αγοραστές προτού αρπάξουν τελικά το πολυπόθητο βιβλίο. Τώρα αναγκαστικά θα φάμε τα λεφτά σε αλκοόλ, για να απαλύνουμε τον πόνο της απώλειας (αν και στις τιμές που τα έδινες τα βιβλία, δε βλέπω και πολύ απάλυνση στον ορίζοντα...).

Άσχετο, γιατί οι περισσότεροι κρίνουν το φύλο από τη φωτογραφία, και όχι από το όνομα; Σε μια λέσχη βιβλίων ενδόμυχα θα υπέθετα να βασίζεται κανείς περισσότερο στο γλωσσικό του κριτήριο, παρά στην εικόνα.

Last edited: