Πως μπορω να διαγραψω ενα νημα που εχω κανει;

Εβερ

Όμορφο Νιάτο
Γεια σας ειμαι η Εβερ εχω κανει ενα νημα που θελω να το διαγραψω ενα νημα και δεν ξερω πως

Πεταλούδα

Θαλασσογέννητη Ελπίδα των Ηλιόμορφων Ονείρων
Προσωπικό λέσχης
Γεια σου Εβερ, δεν μπορείς εσύ, μόνο κάποιος από τους συντονιστές. Ποιο είναι το νήμα που θες να διαγράψεις;

Πεταλούδα

Προσωπικό λέσχης
Κατά καιρούς μπορεί να διαγραφεί κάποιο νήμα για ειδικούς λόγους, πχ να είναι παρωχημένο ή νήματα που ανανεώνονται, όπως αυτό με τα εφήμερα μηνύματα. Για το συγκεκριμένο που θες, αν τυχόν είναι ότι δεν έχει κάποια απάντηση, συμβαίνει αυτό. Έχω δει νήματα διάφορων περιεχομένων (πχ παρουσιάσεις βιβλίων) να απαντιούνται μετά από πολύ καιρό.
Αν δεν συντρέχει σοβαρός λόγος, καλό είναι να μένουν, αυξάνουν και τον αριθμό των αναρτησέων μας, που με την σειρά τους μας αλλάζει "τίτλους" και άλλα τέτοια τεχνικά.
Αν ακόμα το θες, ανάφερέ μας τον λόγο (εδώ ή σε μήνυμα) και θα το δούμε με την ομάδα.

:)

Εβερ

Όμορφο Νιάτο
Οκ δεν πειραζει δεν ηταν σοβαρος ο λογος απλος εμαθα οτι το βιβλιο ειχε καταργειθει πριν αρκετα χρονια οποτε δεν υπαρχει περιπτοση να το βρω :))))

Πεταλούδα

Προσωπικό λέσχης
Οκ, αν θες, μπορείς να αναγράψεις την πληροφορία στο νήμα σου, έτσι ώστε να το μάθει και κάποιος άλλος που τυχόν ψάξει αυτό το βιβλίο.

:)