Ράδιο Φάρος

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Napoleon XIV - They're Coming To Take Me Away Ha Haaa! (1966)

Γιατι οι φετινες του εμφανισεις ηταν πραγματικα αυτο που επρεπε να ειναι.
Οι βραδιες του Θαναση ειναι πάντα μια μυσταγωγία.. Εμας εδω κατω μας αφησε προς το τελος.. λιγες μερες εμειναν, στις 8 του μηνος θα τον απολαυσουμε παλι

Αν και όλο αυτο το αδιαχωρητο που γινεται πλέον στα live του δεν μου αρεσει και τόσο. Ολα αυτα τα καπνογονα, τα μπουκαλακια νερο να εκτοξευονται στον αερα, ναι κανουν μια ατμοσφαιρα αλλα μου φερνει και μια αισθηση μπαχαλου, χαβαλέ. Τι εγινε μήπως μεγαλωσα πολύ;
Προτιμουσα τα live του τελη δεκαετιας 90 και αρχες δεκαετιας του 2000 που μαζευομασταν 150-200 ατομα και ρουφαγαμε καθε στιχο, βιωναμε μια μοναδικη εμπειρια. Προσωπικα ο Θανασης με μύησε σε ηχους, οργανα και μουσικες που τα θεωρουσα τελειως ξένα προς τα ακουσματα μου.
Συνοδοιπορος μου εδω και εικοσιπεντε χρονια, σταθερη αξία, σταθερη λατρεία!

Αν και όλο αυτο το αδιαχωρητο που γινεται πλέον στα live του δεν μου αρεσει και τόσο. Ολα αυτα τα καπνογονα, τα μπουκαλακια νερο να εκτοξευονται στον αερα, ναι κανουν μια ατμοσφαιρα αλλα μου φερνει και μια αισθηση μπαχαλου, χαβαλέ. Τι εγινε μήπως μεγαλωσα πολύ;
Προτιμουσα τα live του τελη δεκαετιας 90 και αρχες δεκαετιας του 2000 που μαζευομασταν 150-200 ατομα και ρουφαγαμε καθε στιχο, βιωναμε μια μοναδικη εμπειρια.
@Χρυσόστομος , φίλε, σε νιώθω, πόσο σε νιώθω

Aν και όλο αυτο το αδιαχωρητο που γινεται πλέον στα live του δεν μου αρεσει και τόσο.
Και σε μενα λειτουργει αποτρεπτικά πια και καταληγει μονιμως η δικαιολογία να μην πηγαινω οσο συχνα θα ηθελα σε λαηβζ. Γι αυτο, τελευταια, κλεινω αμεσως εισιτήρια πριν πραβει να βγει η θεια Ελλη απο μεσα μου.

Εφαγα κι εγω πολυ νερο στο Κατράκειο φετος, καθομουν σαφως, και μη σου πω οτι το διασκεδασα (γιατι δεν επεσε στο μαλλι, καταλαβες; :)))))
Λούτσα λούτσα αλλα το μαλλι μια χαρα.

Last edited: