Τί τεχνικά προβλήματα θα πρέπει να λυθούν

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Εμενα παλι ολα κομπλε!
δηλ. δοκιμαζεις ολα αυτα που στους άλλους πανε στραβά και σε σένα δουλεύουν εντάξει;

με τί λειτουργικό και τί πλοηγό μπαίνεις;

Πωλίνα

Κοινωνός
Δοκίμασα την παράθεση μου βγαινει καλά, το προφιλ μου το διορθώνω πάντα από τον πίνακα ελέγχου χρηστη, δεν ξέρω αν υπάρχει άλλος τρόπος! Όλα καλα!
xp10 και firefox.

Φαροφύλακας

Προσωπικό λέσχης
τί επεξεργαστή κειμένου έχεις ρυθμισμένο; wysiwyg ή τον τίμιο;

Πωλίνα

Κοινωνός
Με κίνδυνο να φανώ χαζή, τι λες; :ωιμέ:

Δεν έχω ιδεα από αυτα! Πως το βλέπω κατι τέτοιο;

Φαροφύλακας

Προσωπικό λέσχης
Δες την ανάρτησή μου στο #7

Υποπτεύομαι πως το πρόβλημα το έχουν μόνο όσο έχουν ρυθμισμένο τον επεξεργαστή σε wysiwyg (what you see is what you get)

Μακρυγιάννης

Κοινωνός
Κάτι άλλο συμβαίνει. Εμένα είναι η ρύθμιση που αναφέρεις στην απάντηση #7 ρυθμισμένη στο: Κοινός επεξεργαστής κειμένου - Επιπλέον δυνατότητες μορφοποίησης και έχω πρόβλημα παρόλα αυτά. Με οποιοδήποτε browser και windows 7 (και με windows 8 και με 10, σε άλλες συσκευές που χρησιμοποιώ).:)
Από τον πίνακα ελέγχου, ούτε εγώ έχω πρόβλημα. Κανείς δεν έχει πρόβλημα από εκεί.:χμ:

Last edited:

Πωλίνα

Κοινωνός
Ειπαν παιδια πως δεν μπορουν να διορθώσουν ας πουμε το τι διαβαζουν τωρα, εγω διορθωνω παντα απο πινακα ελεγχου και ειναι οκ, περιμενω να μου πουν τον αλλο τροπο, γιατι δεν γνωριζω, να τον δοκιμασω κι αυτον.

Παντως και απο κινητο που ειμαι τωρα ολα κομπλε! :))))

Μακρυγιάννης

Κοινωνός
Πωλίνα καλημέρα. Πήγαινε: "Πωλίνα" => "περί εμού" => "Βασικές πληροφορίες" => εικονίδιο μολυβιού κλπ

Πωλίνα

Κοινωνός
Ωπ! Δεν το ηξερα αυτο το κολπακι!
Απο κινητο δεν μ αφηνει, εχετε δικιο!
Θα το προσπαθησω και σπιτι πιο μετα!

Φαροφύλακας

Προσωπικό λέσχης
Αρχιζω να υποπτεύομαι μια πηγή του κακού (σε αρκετά τεχνικό επίπεδο, δυστυχώς).

Όπως και να 'χει, πρώτα λέω να κανω μια μικρή αναβάθμιση να δούμε εάν λυθεί τίποτα από ολα.

Επίσης, μόλις έβγαλα το ομιλητήριο και μάλλον θα μείνουμε δίχως αυτό για κάμποσες μέρες.

Τον επομενο καιρό μπορεί να βλέπετε έργα οπότε παρακαλώ για την υπομονή σας.

Καστάλια

Κοινωνός
τί επεξεργαστή κειμένου έχεις ρυθμισμένο; wysiwyg ή τον τίμιο;

Δηλαδή εμείς που προτιμάμε να μην σκοτιζόμαστε με κάτι που μπορούμε να αποφύγουμε είμαστε άτιμοι;

(Άσχετο, μετά τις συμβουλές σου το γύρισα στο βασικό, με διευρυμένες δυνατότητες, και πάλι μέσα στο νήμα δεν κάνει παράθεση, αλλά αν πατήσω επεξεργασία, στο νέο παράθυρο εμφανίζεται η δήλωση στην οποία απαντάμε. Συνεχίζω να θεωρώ ότι παραείναι μεγάλη η διαδρομή και πρέπει πολύ να θέλεις να αναφερθείς σε κάτι, για να μπεις στον κόπο να το κάνεις.)