Χαιρετίσματα από έναν Τεχνολόγο και Λογοτέχνη

Status
Κλειστό για αναρτήσεις.
Χαίρομαι πολύ που ανακάλυψα το συγκεκριμένο forum, έχω ανάγκη κάτι να μου θυμίζει πως υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που ξέρουν να διαβάζουν κάτι περισσότερο από τους υπότιτλους στις ταινίες.

(ευτυχώς βέβαια που έχουμε και υπότιτλους, και δεν μεταγλωττίζουμε τα πάντα, όπως συνηθίζουν πολλές χώρες. Να δείτε The Knight Rider στα Τουρκικά, με τον Hasselhoff να λέει "Κιουτ! Κιουτ! Γκελ μπουρντά!" στο ρολόι του, να μην σας μείνει άντερο...)

Το όνομά μου είναι Άγγελος Κυρίτσης, εργάζομαι σαν τεχνικός υπολογιστών και το Νοέμβριο του 2005 κυκλοφόρησε από τις εκδόσεις Καστανιώτη το βιβλίο του παρωνυμίου μου, εξ' ού και ο ασυνήθιστος συνδυασμός των ιδιοτήτων μου.

Χαίρομαι που έγινα μέλος της παρέας σας. Keep reading :-)

Πεταλούδα

Θαλασσογέννητη Ελπίδα των Ηλιόμορφων Ονείρων
Προσωπικό λέσχης
Άγγελε, καλωσήρθες στη λέσχη :)

Σατανια

Όμορφο Νιάτο
(ευτυχώς βέβαια που έχουμε και υπότιτλους, και δεν μεταγλωττίζουμε τα πάντα, όπως συνηθίζουν πολλές χώρες. Να δείτε The Knight Rider στα Τουρκικά, με τον Hasselhoff να λέει "Κιουτ! Κιουτ! Γκελ μπουρντά!" στο ρολόι του, να μην σας μείνει άντερο...)
Μπα σε καλο σου..... διαβασα την αναρτηση τρωγοντας καρπουζι... πνιγικα το ερμο...

καλωσορισες!!!!! :)

Πραγματικά ασυνήθιστες οι ιδιότητές σου όπως και ο τίτλος του βιβλίου.
Ένα βιβλίο με ελκυστική εμφάνιση και πολύ πετυχημένο οπισθόφυλλο.
Μοιάζει να ταιριάζει στην κατηγορία "ψυχολογικά θρίλερ",όμως,το που ανήκει,περισσότερο και από κριτικούς μόνο εσύ μπορείς να μας πεις.

Ελπίζω να συμμετέχεις ενεργά στη συντροφιά μας,όσο βέβαια αυτό είναι εφικτό.
Καλώς ήλθες.
:σύμφωνοι:

Last edited:
Status
Κλειστό για αναρτήσεις.