Ωραίες φωτογραφίες, καρτούν και γελοιογραφίες

Διατσέντα

Λαίδη Βιβλιοδέτρα
Αυτό που με σκοτώνει εντελώς είναι η χρήση βυζαντινού τύπου γραμματοσειράς! Διεθνής πατέντα αποκλειστικότητας! Δεν το συζητώ...απ’ τα καλύτερα που έχουν βγει αυτές τις μέρες...

Φαροφύλακας

Υποθετικός Σοφέρ
Προσωπικό λέσχης
δεν έχω ιδέα! :))))

απλά είδα την εικόνα στον ιστό και είπα να την βάλω εδώ να μας τρέξουν τα σάλια :))))

Φαροφύλακας

Υποθετικός Σοφέρ
Προσωπικό λέσχης
να τι πάθαινε κανείς τότε που τα φάσκιωναν τα μωρά κι ένας ζωγράφος έπρεπε να πλάσει με την φαντασία του την ανατομία ενός βρέφους.. :ρ

Φαροφύλακας

Υποθετικός Σοφέρ
Προσωπικό λέσχης
δεν ξέρω τί είναι πιο παράξενο, οι ανεξήγητοι ανεπτυγμένοι μύες ή το ανεξήγητα ανύπαρκτο τσουτσούνι; σαν πατέρας θα έτρεχα πανικόβλητος... :πανικός:

:))))

Καλικάντζαρος

Δαγεροτύπης
ειναι τρολια στους κλαρινογαμπρους της εποχης! ''Τον αντρα δε τον κανουν τα μπρατσα τον κανουν τα ..χμ!''

Φαροφύλακας

Υποθετικός Σοφέρ
Προσωπικό λέσχης
πάντως, αν υποθέσουμε πως αυτός δεν είναι ο Σβάτσε και είναι ο Χριστός, και την Παναγία μάλλον αρκετά τολμηρά την έκανε ο ζωγράφος... (για Παναγία, δηλαδή)

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Καλά, αυτό το αναγεννησιακό μωρό είναι σκέτη φρίκη :πανικός: Πάντως μου θύμισε μια θεωρία που μας έλεγαν στη σχολή για τον Μιχαήλ Άγγελο, ότι δεν είχε ιδέα από γυναικεία ανατομία και, ως εκ τούτου, οι γυναικείες φιγούρες του ήταν στην ουσία άντρες με μαστούς.