Γεια σας!

Status
Κλειστό για αναρτήσεις.

Σαώρη

Θεραπεύτρια Μαγικών Πλασμάτων
Καλώς μας ήρθες, Γιάννη! Ελπίζουμε να βρεις πολλά νήματα που θα σου κινήσουν την περιέργεια και θα σε ενδιαφέρουν! :ναι:
 
Καλώς σας βρήκα! Ήδη βρήκα το "Διάβασε ένα αγαπημένο βιβλίο" και μου άρεσε πάρα πολύ! Κρίμα που δεν το πρόλαβα για να συμμετάσχω κι εγώ αλλά δεν πειράζει, την επόμενη φορά!
 
Kαλημέρα και απο εμένα και καλως σας βρήκα.
Προς ενημερωση, είμαι ένα απο αυτά τα παράξενα πλάσματα που το πρόσωπό τους δεν φαίνεται γιατί είναι συνεχώς χωμένο σ' ενα βιβλίο.
 

Σαώρη

Θεραπεύτρια Μαγικών Πλασμάτων
Καλώς σας βρήκα! Ήδη βρήκα το "Διάβασε ένα αγαπημένο βιβλίο" και μου άρεσε πάρα πολύ! Κρίμα που δεν το πρόλαβα για να συμμετάσχω κι εγώ αλλά δεν πειράζει, την επόμενη φορά!
Καλησπέρα, Γιάννη! Μπορεί να μην πρόλαβες για φέτος το "Διάβασε ένα αγαπημένο βιβλίο", ωστόσο ο Νικόλας έχει προτείνει μία ενδιαφέρουσα συνανάγνωση εδώ, για κοίτα λοιπόν το βιβλίο και δες, αν θες να συμμετάσχεις! :ναι: :ματιά:


Καλώς μας ήρθες, @Λήδα! Λίγο πολύ έτσι είμαστε όλοι εδώ, ειδικά όταν το βιβλίο που διαβάζουμε είναι υπέροχο! :γεια: :γιούπι:
 
Καλησπέρα, Γιάννη! Μπορεί να μην πρόλαβες για φέτος το "Διάβασε ένα αγαπημένο βιβλίο", ωστόσο ο Νικόλας έχει προτείνει μία ενδιαφέρουσα συνανάγνωση εδώ, για κοίτα λοιπόν το βιβλίο και δες, αν θες να συμμετάσχεις! :ναι::ματιά:
Έμαθα για την συνανάγνωση και το βιβλίο μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον αλλά προσπαθώ να μειώσω τα αδιάβαστα βιβλία στη βιβλιοθήκη μου και έχω μπει σε ένα πρόγραμμα αγορών νέων βιβλίων που δεν μου επιτρέπει να αγοράσω άλλο ακόμα. Θα κοιτάξω ωστόσο στη δημοτική βιβλιοθήκη εάν υπάρχει!
 
Καλησπέρα κι από μένα! Αν κάθε φόρουμ έχει τη δική του «αύρα», τότε σ' αυτό εδώ με τράβηξε η ζεστασιά που αποπνέει, όπως ένα καλό βιβλίο. Και τα χρώματα πολύ ταιριαστά και ξεκούραστα στην ανάγνωση!
 
Status
Κλειστό για αναρτήσεις.
Top