Ηλικία Μελών

Ποια είναι η ηλικία σας??


  • Total voters
    285
Την Τετάρτη κλείνω τα 17. Υποθέτω πως κάπου τόσο πρέπει και να φαίνομαι, εκτός κι αν κάποιος κρίνει με βάση το θεαματικό μου ύψος?
 
Πιστεύετε ότι η ηλικία σας συμβαδίζει με το μέσα σας; Ας πούμε εγώ είμαι 20 αλλά νιώθω ότι είμαι 30άρης.
 
Κόρτο Μαλτέζε, εγώ πάλι από τα αδέλφια Ντάλτον θα ήμουν ο Τζακ?

Τέλσον, προσωπικά σίγουρα δεν νιώθω 17. Ως επί το πλείστον αισθάνομαι σαν δημόσιος υπάλληλος που δε βλέπει την ώρα να πάρει σύνταξη σε 3-4 χρόνια:Ρ
 
Last edited:
Κόρτο Μαλτέζε, εγώ πάλι από τα αδέλφια Ντάλτον θα ήμουν ο Τζακ?
Μην ξύνεις πληγές! Στην παρέα τεσσάρων φίλων, ήμουν ο Άβερελ. Φοβάμαι όχι μόνο λόγω ύψους.
Όσο για τον "έσω άνθρωπο", αναλόγως καταστάσεων πάσης φύσεως, κυμαίνεται κάπου μεταξύ 5-95 ετών.
 

Πεταλούδα

Θαλασσογέννητη Ελπίδα των Ηλιόμορφων Ονείρων
Προσωπικό λέσχης
Αν κρίνω από το πότε ξεκίνησε ετούτο το νήμα, όσοι δήλωσαν 31-35 παίζει να είναι τώρα μεγαλύτεροί μου, κι ας δήλωσα εγώ την 36-40 !!! :τρέλα: :χαχαχα:
Τι είπες τώρα! Πως περνάν τα χρόνια.. Κι εγώ έχω αλλάξει κλίμακα από τότε που ψήφισα στην δημοσκόπηση. Δεν ανήκω πια στην 11 - 20.. :)))) :φρύδια: :φιρουλί:
 
Ναι αλλά φαίνομαι νεότερος (1-2 βδομάδες)

Πλάκα πλάκα κάθε Τρίτη κάνω μάθημα μαθηματικών (αφιλοκερδώς) σε κάτι παιδάκια (5ης και 6ης Δημοτικού). Την προ-προηγούμενη Τρίτη με ρωτάνε πόσων ετών είμαι. Τους λέω 41 και πετάγεται ένα κοριτσάκι "Α! Εγώ όπως σας είδα νόμισα ότι είσαστε 46" οπότε της απαντάω "Οκ. Εσύ να μην ξανάρθεις". Αλλά ξανάρθε...
 
Top